13 nápadů pro outdoorové rande

2016-08-17
13 nápadů pro outdoorové rande

Léto se končí, ale před námi je ještě několik týdnů teplých večerů a nocí, které můžete strávit ve dva v zajímavý způsob.

Využijte příznivé počasí a překvapte svou druhou půlku nápadem na rande venku. Pěkně trávený čas venku bude začátkem skvělého vztahu, a zároveň přinese čerstvý vzduchu dlouhodobým vztahům.

13 nápadů pro outdoorové rande

shutterstock_1668547521 Připravte piknik na střeše!

Noční piknik na střeše. Jen vy dva, osvětlená panorama města, pizza, víno a nad hlavou hvězdy. Co může být lepšího? Druhá polovina srpna je obohacena padajícími hvězdy. Využijte to! Bude to krásné a romantické!

2 Jízda kabrioletem!

Pozitivně a energeticky vás naladí. Hudba, slunce, vítr ve vlasech a divočina! Nic víc si přát.

3 Plavba na kajaku

Divoká řeka, adrenalin a vy dva na kajaku. Společné, vzrušující dobrodružství. Dokonalý spouštěč produkce hormonů štěstí, které umocní váš vztah.

4 Letní kino

Mnohem lepší volbou pro romantickou schůzku, než typický sál v kině, zvláště v létě. Spojujeme to s americkými filmy, kde tato forma zábavy byla kdysi velmi populární. Ale stačí se jen rozhlédnout a najít speciálně organizované projekce pod mrakem (parky, festivaly), který můžete koukat z auta nebo na dece. Pak si vezměte teplý pléd, na zahřání víno a travte čas pod hvězdami.

5 Geocoaching

Něco, co existovalo ještě před epidemii Pokémonů ;). Přírodní hra pro hledače pokladů a dobrodružství. Společná zábava v detektivy je vzrušující a může být skvělým nápadem pro aktivní pár na rande.

6 Vydejte se na ryby

Je vám to asi jasný, že nejde tu o loveni ryb, ale spíše o společné trávení času na lodi. Klid, voda, daleko od civilizace, jen vy dva. Snová romantika. Nezapomeňte si vzít sebou teplé mikiny.

7 Jídlo pod širým nebem

Něco o čem se zapomíná, a to zejména v dlouhodobých vztazích. Rozdělejte oheň, jeďte do vesnice a udělejte si piknik na trávě, nebo dokonce připravte si večeři při svíčkách na balkoně a vzpomeňte si, proč vás pořád baví společnost toho druhého. Využijte počasí a buďte více spontánní. Rande nemusí konečně probíhat večer. Stále můžete vyskočit na snídani do města.

8 Outdorové cvičení

Společné. Vyberte jogging nebo posilovnu pod mrakem. Povzbuďte své tělo, a jistě tato naturální energie přenesete do vaší ložnice.

shutterstock_2250179509 Procházka při západu slunce

Pokud jste právě u moře nebo poblíž jezera – je to nejlepší místo na procházku pobřežím nebo na molu při západu slunce. Dřív si dopřejte dobrou večeři a pak sledujte v tichu tento zázrak přírody. Takové okolnosti vedou k romantickému nadšení.

10 Běžte na koncert

Vždy nemusí být ticho, klidné a intimně. Další možností je koncert venku. Skvěle se pobavíte a to zdarma. Dobré počasí, studené pivo a hudba vás naladí pozitivně.

11 Víkend pod širým nebem

Vzdejte se hyper-super pohodlných podmínek. Půjčte si karavan nebo jeďte stanovat. Změna prostředí a změna podmínek, na to co nám nabízí příroda, je skutečným dobrodružstvím. V izolaci od každodenních problémů najdete zpět radost ze společného vztahu.

12 Jízda na kolech

Skočte si kolem na ledovou kávu do jiného města nebo zajeďte na zříceninu hradu v nedaleké vesnici. Nachytejte trochu slunečních paprsků, pohybujte se spolu, polibte se pod stromem. Bude super!

13  Uvařte něco společně

Ale nenakupujte v supermarketu. Vyberte trh s čerstvými potravinami, nechte se svést chuti a vůni a kupte afrodiziakální zeleninu a ovoce, a pak připravte spolu nějakou chuťovku.

A pokud máte více osvědčených nápadů - prosím podělte se o ně v komentářích. Láska je ve vzduchu!

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel