5 nejmódnějších fitness kurzu pro ženy

2016-08-17
5 nejmódnějších fitness kurzu pro ženy

Móda na zdravý životní styl se dostala i do Čech, vyvíjí se od několika let a stále točí širší kruhy amatérského zdravého životního stylu, obecně se mu daří dobře. A dokonce i velmi dobře! Stejně jako všechny dívky pravidelně sportující. Více zdraví, více úsměvů a více energie! To je účinek fit-revoluce!

Před deseti lety, nejoblíbenějším cvičením byl fitness, aerobik, a brzy poté step. Konaly se často v nějakém školním sále nebo ve společenské místnosti s hudbou z boomboxu. Ano, tak to vypadalo. Krátce nato, ve větších městech, vyrostla řada profesionálních klubů, a mezitím na arénu fitness vkročila trénerka všech českých žen - Hanka Kynchová..

Řada dívek se účastní setkání v klubu a cvičí s Hankou. Kromě toho, z velké části, ona propagovala mezi Češky módu na cvičení a zdravý životní styl.

Dnes však hlavním téma jsou lekce, které se konají v klubových místnostech. Po éře posilovny, stepu, zumby nebo jiného salsation, je čas na další senzace.

Zde je 5 nejmódnějších v současné době tréninků pro ženy:

muscular people exercise with weightsBodypump. Alternativa k oblíbeným mezi ženami cardio. Jsou to skupinové, a tak silně motivující posilující cvičení s činkou. Cvičí se při dynamické se měnící hudbě. Jsou u toho zapojený všechny svaly a partie těla, co umožňuje vytvořit si vyváženou, pevnou, symetrickou silueta, čímž se zlepšuje kondice a koordinace. Kromě toho cvičení povzbuzuje metabolismus a urychluje hubnutí.

Tabata. Intervalový trénink metabolický zpestřující základní cvičeni. Rychle spalovaní tuku, při čemž výrazně zlepšíte sílu a vytrvalost vašeho organismu. Tabata zahrnuje intenzivní trénink pod těžkým zastižením těla. Trvá to jen čtyři minuty, ale tuk se spaluje až 24 hodin. Takový oheň nelze nazvat jinak než peklo. Naštěstí to trvá krátkou dobu, a výsledky jsou úžasné.

Piloxing - pilates, kick box nebo zumba -je vám pořad málo? Existuje řešení! Piloxing - kombinace tance, boxu a pilates. Jako Tabata je intenzivní intervalový trénink. Říká se mu "hořák" protože na jedné lekci, se můžete zbavit až 900 kcal. Jsou to kurzy, které uchopí každou ženu, i když ta dlouhou dobu netrénovala. Kromě spalovaní tuků, můžete očekávat i vedlejší účinky: relaxace, uvolněnost, růst vnitřní síly a smysl pro ženskost. Není to špatné, co? ;) Pokud nenávidíte nudu - jedná se o cvičení pro vás.

Mirek Nowaczyk / Shutterstock.com
Mirek Nowaczyk / Shutterstock.com
Jumping Frog – jsou to trampolínky! Toto školení se může zdát trochu směšné. Vzhledem k tomu, co děláte? Jen skáčete :) Skvěla zábava u dynamické hudby. Prostřednictvím své specifičnosti působí jako antidepresivum a dokonce ztratíte několik set kalorií pomoci turbo-spalovaní a zároveň zlepšíte sílu, rovnováhu a koordinaci. Absolutní hit!

 

Pole Dance. No, ano. Tanec na tyčí. Vážně? Pole dance je intenzivním tréninkem sily, flexibility a hbitosti, který má hodně příznivců. Spojuje dohromady tanec, gymnastiku a fitness. Sport, zaručuje zpevnění svalů. Mýlí se ti, kteří si myslí, že se jedná o vyzáření sex-appealem a lísání se do tyče (což neznamená, že nemůžete se naučit pár triků);) Na tréninků se pracuje nad cardio , protahováním, komplexním zpevněním a vytvarováním celého těla a svědomí vlastního těla. Tvrdý výcvik, který vyžaduje vytrvalost, ale dává spoustu spokojenosti!

Možná jste měli možnost vyzkoušet tyto tréninky? Podělte se o své zkušenosti v komentářích!

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel