6 módních dovedností, které by měl zvládat každý chlap

2016-08-17
6 módních dovedností, které by měl zvládat každý chlap

Jsou situace, ve kterých každý muž by to měl zvládnout sám. Vyměnit pneumatiku, opravit kapající kohoutek, pokud je to nutné - nasekat dříví, očistit rybu nebo pronést přípitek na svatbě kamaráda.

Moderní muž by měl mít tvrdé i měkké dovednosti. Být bojovníkem, diplomatem, dřevorubcem a učeným v jednom. Díky tomu – se bude vždy cítit sebejistě a zvládne každý problém. V souvislosti s oblečením, módou a dobrým vzhledem ...

Každý muž by měl umět :

1 Vázat kravatu

I když žijeme v době, ve které předsedové největších firem na světě chodí do práce v tričku, tak stále je mnoho příležitostí, kdy je nezbytná potřeba si nahodit kravatu. Mezi jinými, pohřby, svatby, pohovory. Tak určitě musíte být schopni vázat kravatu. Jedna se o základní dovedností každého elegantního muže. Bylo by divné, kdyby k tomu 30-letý potřeboval maminku …

2 Vyleštit boty

Vyleštěné boty doplňující outfit jsou jako "tečka nad i". Chcete-li prokázat svou třídu, měly by být tak leskly,aby se v ních šlo prohlížet. Kromě dokonalého vzhledu - čištění bot uklidňuje, je jako rituál a uspokojující, tahání kartáče ve spojení s vůni krému do bot – vám může pomocí dosáhnout stav podobní meditaci.

3 Přišit knoflík

Co děláte, když pospícháte do práce a najednou vám střílí knoflíček? Samozřejmě, nepropadáte panice, sundaváte košili a přišíváte ho. Nenechte se přesvědčit, že je to činnost jen pro ženy a nedělejte ze sebe nemotorního míšu, který neví, jak zacházet s jehlou a niti. Buďte hrdinou ve svým šatníku ;)

4 Koupit si oblek

Like a phoneTakový nákup se nestává často. Pokud nejste úředníkem, bankéřem, ředitelem nebo zaměstnancem firmy striktně předepsaným dress codu – oblek budete kupovat zřejmě jen párkrát v životě. Takže se snažte vybrat ten správný. Zamiřte se na klasiku ale i detaile, nebude to pouze investice na několik let, ale budete moct na toto téma poradit i kamarádům.

5 Vyžehlit košili

Vyžehlená košile je Vašim zrcadlem. Ať chcete nebo ne, tak jednou to přijde i na Vás a budete se muset s tím monstrem(mám na mysli žehličku) vypořádat sám. A v blízkosti nebudete mít matku, manželku nebo dokonce milenku, která to za vás udělá. Není nic jednoduššího. Chyťte býka za rohy a zvládněte to tak by vaše košile nemělá chybičku. Je to snadné a trvá jen několik minut. Pokud nevíte, jak na to - krok za krokem vás provedu přes ten boj - klikněte na tento odkaz a dejte se do práce- >> Jak vyžehlit košili?

6 Obléknout se vhodně k příležitostí

I když divně znějící slogany jako je třeba semi-formal nebo business casual zdají se vám černou magii – je to jen otázkou praxe, aniž byste dlouhém váhání vhodně vybral oblečení pro tuto příležitost a vypadal profesionálně. Pokud dostanete pozvánku na party s platným dress codem – oblečte se správně a mějte pocit, že jste na správném místě. Vždy chvilku přemýšlejte nad stylizací aby z toho nebyl trapas. Čtěte módní tipy na blog.bolf.cz a rozhodně se vyhnete průšvihům ;)

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel