Automobilové doplňky stylového muže

2019-04-30
Automobilové doplňky stylového muže

Móda prostupuje každou vteřinu našeho dne a odráží se nejen v oblékání, ale i ve stylu vybavení bytu, v nábytku, doplňcích, v elektronice. Pokud máte styl, udržujete si jej všude. Styl odráží vaše rozpoložení a přístup k životu. Můžete platit za pohodáře, aktivního sportovce nebo propadnout moderním technologiím. Způsob, jakým se pohybujete a jak se staráte o své věci, o vás vypoví to hlavní i bez mluvení.

Dokonale udržovaný vůz

Pánové se málokdy nadchnou pro výběr nové sedačky a ani příliš neřeší barvy interiéru. Hlavní vizitkou muže je vždy jeho automobil. Zrcadlový lesk laku, čistý interiér a příjemná vůně jsou naprostým základem. Obchodním partnerům nebo klientům za vás vzhled vozu řekne o vaší profesionalitě a pečlivosti. Svému okolí jasně dáte najevo, že si vážíte věcí a umíte se o ně postarat. Dopřejte svému vozu dostatek času a péče, projet myčkou a poklidit interiér přeci jen nestojí tolik energie.

Navíc můžete vybrat i stylovou vůni. Bude perfektní tečkou za vaším bezchybným vzhledem.

Moderní vůně umně pracují s aromaterapií, během dlouhých jízd vám svěží vůně dodá energii, klidné vůně naopak dodají trpělivost v rušném provozu. Nebojte se zapojit všechny smysly, příjemná vůně často působí jako nejlepší afrodiziakum.

Dokonalý pořádek v kufru i na palubní desce

I drobnosti rozhodují o komfortu. Při řízení byste měli mít všechny důležité věci po ruce. Mobilní telefon, navigaci, kávu. Ano, většina vozů počítá s drobnými úložnými a odkládacími plochami, ale ne každý výrobce se trefí přesně. Vyberte si držáčky a umístěte je v autě tak, jak vám nejlépe vyhovuje. Navíc si můžete pohrát se styly. Kontrastní barvy nebo zajímavé stylizace oživí vzhled interiéru. Držte se však raději zlaté střední stezky. Příliš doplňků ve vašem zorném poli naruší soustředění. Rozumně také vybírejte žertovné předměty nebo dvojsmyslné narážky.

Policemi a organizéry můžete vybavit i kufr. Hlavní zavazadlový prostor můžete dokonale uzpůsobit často převáženým nákupům, pracovnímu vybavení, náhradnímu obleku apod.

Dokonalý komfort na dlouhých cestách

Upravený vůz a přehledně uložená zavazadla vám dodají styl a také předejdou zbytečnému hledání a nekomfortu na dlouhých služebních cestách nebo i na cestách na dovolenou. Nezbytným doplňkem jsou ledničky. Vybírat můžete jednoduché kompaktní modely, které využívají externí chladící vložky. V nabídce moderních obchodů však nechybí ani vychytaná zařízení s přípojkou. Oblíbený nápoj i drobné občerstvení můžete převážet dlouhé kilometry a kdykoli si udělat přestávku s dokonalým luxusem.

Ať už denně projíždíte město a využíváte auto jako nezbytný logistický prostředek při cestě do práce a na nákupy, nebo je součástí vaší práce denní kontakt s klienty, vždy dbejte na dobrý styl a prezentaci. Umyté auto a čistý interiér jsou základem, který vám nikdo neodpustí.

Zobrazit více... Duben 2019
pixel