BABÍ LÉTO - JAK SI UDRŽET LETNÍ POHODU?

2016-08-22
BABÍ LÉTO - JAK SI UDRŽET LETNÍ POHODU?

Většina lidí má své oblíbené roční období. Čím mladší, tím dále od melancholie podzimu nebo ponuré zimy, ale léto má svou moc. Bezstarostní dovolena u blankytné vody, chillout s přáteli někde na pláži, večerní party ve městě, hry a rozhovory pod mrakem až do rána bílého ...

shutterstock_161674283Dovolenovou náladu můžeme rozpoznat nejen po krásné, přirozeně opálené pokožce, která zvýrazní blesk v oku, ale můžeme ji rozpoznat i díky energií, kterou vyžarujeme během slunečných dní nebo v individuálním stylu. Během léta klademe důraz na oblečení v odvážných a veselých nebo pastelových barvách, módní akcenty (námořnické prvky, emblémy na oblečení, květiny) tak abychom se cítili v stylizací v totální pohodě.

Pokud se nechcete s touto jedinečnou atmosférou loučit - udržte ji ještě na nějaký čas. Nadcházející podzimní trendy vám to umožňují!

O nejmódnější barvy této sezóny se nemusíte bát! Na podzim 2016, mohou být ženy stejně barevné jako motýli. Kromě typické pro toto roční období klasické barvy země, fialové, červené a oranžové - bude také módní sluneční a citrónově žlutá, blankytně modrá, pastelově růžová ... barvy, které určitě udrží prázdninovou náladu déle!

shutterstock_901049592Ne šetříte barvami a noste je nejen na oblečení!

Nehty, make-up - mohou také připomenout teplé vzpomínky z prázdnin. Vícebarevné vzory na hybridních nehtech nebo nejmódnější banánové barvy - budou udržovat flow, a dobíjet vám pozitivní energií, která vám nedovolí prohrát s podzimní depkou! Ve večerních hodinách vsaďte na špetku extravagance. Stříbro a ocel - připomínají jas hvězd na noční tmavě modré obloze. A modrou, středně tmavě modrou můžete zvýraznit i rty! Make-up v tomto stylu bude skutečným hitem sezóny!

Ano! Na podzim tohoto roku může každá barva vyvolat nádherné vzpomínky a nechat nás v náladě letní atmosféry ještě dlouho. Takové "babí léto":)

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel