Čím nahradit tvářenku a rtěnku? Zkus tint!

2016-11-24
Čím nahradit tvářenku a rtěnku? Zkus tint!

Rty zdůrazněny šťavnatou červenou a růžové lícní kosti, které vypadají bezvadně po celé hodiny, to je sen většiny žen. Bohužel, průhledné lesky na rty jsou rychle "sjezeny" v průběhu dne, a barevné rtěnky jsou nepříjemné v použití a často netrvalé. Naštěstí s pomocí přichází tint - revoluční kosmetický vynález pro ženy a pro dobro nás všech!

Tint – co vlastně je?

Tint je kosmetika, která se používá pro malování rtu a zvýraznění lícních kostí. Jeho revoluční charakter je založen na konzistenci, která se liší od typických rtěnek a lesků na rty, protože je docela mokrý, ale i přesto rychle schne, takže se nerozmazává a stává se trvalým. To ti pomůže při použití kosmetik a vytvoří barvu, která přetrvá celé hodiny! Výhodou je také dojem permanentního make-upu, který se získává pomocí podrobného zabarvení rtu a obličeje. Takže pokud ti záleží na dlouhodobém a expresivním efektu, tint je to to pravé pro Tebe.

2v1, tzn. Kosmetika na obličej a rty

Na obchodních regálech si určitě viděla spoustu různých kosmetik pro make-up, které jsou definovány jako tint. Je dobře si uvědomit, že i když ním, můžeš malovat rty a zdůraznit lícní kostí, nejsou to dvě samostatné kosmetiky, ale jedna.

Záleží od výrobce jakou formu má tint.pol_pl_czarna-koszula-damska-w-krate-denley-935-47171_3

  • fixy, ověří se jako marker na rty

  • tekutina s aplikátorem

  • dvoufazové kosmetiky – jedná přidá bravu, a druhá ve formě balzámu, zvlhčuje.

Jak provést make-up s tintem?

Chceš dosáhnout co nejpřirozenější efekt make-upem pomocí tinta, je dobré použít správnou techniku malování. Pokud chceš zdůraznit ústa, použij aplikátor, pomocí kterého přímo maluješ. Navíc, pokud ti záleží na zvýraznění obrysu rtu, vyber tint ve formě fixy/markeru. V případě, že je tint ve formě dvoufázové kosmetiky, která dodatečně obsahuje péčujíci balzám, je prvním krokem při make-upu ust naložení barvy, a až pak pokrýtí zvlhčující vrstvou. Když, ale použiješ kosmetický přípravek jako tvářenku na lícní kosti, nalož si ho nejprve na konečky prstů a jemně masíruj kůži obličeje. Díky tomu se efekt nestane umělým a lícní kosti budou přirozený i zdůrazněný barvou.

S tintem dosáhneš hledaný efekt!

Vhodná konzistence tinta a pohodlná aplikace umožňuje dosáhnout vysněný efekt - dlouhotrvající barvu na rtech a obličeji, které budou výrazné, ale zároveň přirozené. Tint se ověří hlavně v případě intenzivních barev, a šťavnatá červená, zajímavá fialová nebo koketní růžová jsou v současné době nejžhavějšími trendy ve světě módy, které jsou žádány také pro make-up. Takže pokud si rozhodnutá malovat ústy, v jednom z těchto odstínů, je zřejmé, že ti záleží, aby se tato výrazná barva, udržela jak nejdéle a nezmizel s prvním douškem kávy. Běžný lesky na rty a pomády obvykle neobstojí v této zkoušce času a po několika hodinách barvy blednou nebo dokonce zmizí úplně, takže vynikající alternativou pro tradiční řešení v make-up je právě tint. Představ si obdiv na tvářích ostatních, když po několik hodinovém dnu v práci, Tvůj make-up bude úchvatný a vypadat, jakoby byl proveden před chvílí.

Pokud neš nápad pro výběr správné barvy pro sebe, vyber si tint v odstínu klasické červené. Díky tomu si vychutnáš jeho univerzálnost a mnohé možnosti, které nabízí u vytvoření stylingu - od typický městských, denních, až po ideální na rande nebo bláznivou party. Lákavě červené rty a růžové lícní kosti, budou přitahovat mužské pohledy, a ve spojení s kostkovanou košili nebo trikem s potiskem budeš vždy v aktuálních módních trendech.

Výhody

Kosmetiky ve formě tint je dobře mít vždy s sebou, aby bylo možné rychle - provést efektní make-up nebo opravit drobné nedostatky. Především se ověří na party, protože se snadno vejde do malé kabelky, a Ty nebudeš muset s sebou brát kosmetický kufřík.

Stručně o tint, je revoluční kosmetikou, která má mnoha výhod:

  • Je multifunkční, protože můžeš nim malovat rty i zvýraznit lícní kostí, a dokonce i provádět obrys rtu,

  • Dlouhotrvající zvlhčuje a zůstává na pleti,

  • Je kompaktní, takže nezabírá mnoho místa a můžeš jej mít vždy s sebou,

  • Zaujme intenzivními barvami, které také vypadají velmi přirozeně,

  • Je snadno aplikovatelný.

Zobrazit více... Listopad 2016
pixel