Co se nehodí na pláž!

2018-06-28
Co se nehodí na pláž!

Na pláž se nehodí nic, co je pevné, nepohodlné a tmavé! Pláž patří volnosti, vzdušným materiálům, veselým a živým barvám a originálním vzorům. Na pláži se odpočívá, opaluje, čte, uvolněně klábosí, ale také sportuje, plave, a flirtuje! Na pláži prodáváte svojí kůži - nebojte se na sebe upozornit a i s minimem oblečení udělejte perfektní dojem!

Plavky - jak jinak...

Základní starostí před letní dovolenou jsou kvalitní a dobře padnoucí plavky. Nebojte se vyzkoušet víc barev a víc vzorů. Barvami, velikostí a výrazností vzorů můžete docela dobře opticky zapracovat na své postavě. Také nezapomeňte, že se v plavkách budete hodně hýbat, vybírejte dobře správnou velikost. Přílišná volnost vás o jediný kousek oblečení může ve vodě připravit, těsné plavky rozhodně nepůsobí ani trochu dobře.

Nebojte se veselých barev ani potřeštěných vzorů. Užívejte si dovolenou a dejte svému okolí najevo, že se umíte bavit.

Trička, tílka, košile

Cestou na pláž váš outfit dostatečně doplní klasické tričko. O dovolené můžete bez obav sáhnout i po tílku. Pokud na své postavě aspoň trochu pracujete, odhalená ramena vám přidají body navíc. Krom toho pro nošení tílka je jen velmi málo příležitostí. Užijte si léto a kraťasy nebo plavky kombinujte s jednoduchým střihem, který podtrhne vaše přednosti.

Špatnou volbou není ani košile, dokonce naopak. Vzdušné materiály vám dopřejí mnohem větší pohodlí než bavlněné tričko. Navíc vyšší límeček velmi dobře ochrání krk jinak náchylný na spálení. Košili můžete nosit rozhalenou a korzovat po pláži. Při večeři v restauraci pak navíc velmi dobře zapadnete a zapůsobíte na své okolí nenucenou elegancí.

Kalhoty na pohodu

A v neposlední řadě - kalhoty. Na pláž, k moři, k jezeru ani k rybníku nechoďte v džínech! Tuhy a pevný materiál vám poslouží medvědí službou v podobě otlaků a zapařené pokožky. Oblíbené džíny schovejte na dno šatníku a vytáhněte je až v říjnu! Klasické kraťasy nebo šortky využívají len, bavlnu, teplákovinu, vzdušné lehké materiály. Jsou vypracované s řadou kapes a s páskem, nebo jako sportovní varianta v “plavkovém” střihu na gumu v pase. Je léto - odpočiňte si a uvolněte se!

A abychom nezapomněli - na dovolenou si zabalte jedny dlouhé kalhoty. Pro návštěvu restaurace nebo klubu jsou žádoucí a za letních nocí vás promění v nezapomenutelného gentlemana.

Zobrazit více... Červen 2018
pixel