HALLOWEEN. 6 TRIKŮ, KTERÉ Z VÁS UDĚLAJÍ MONSTRUM!

2016-10-25
HALLOWEEN. 6 TRIKŮ, KTERÉ Z VÁS UDĚLAJÍ MONSTRUM!

Zatímco v Americe je oslava Halloweenu spojena s koledou a strašidelnými převleky, v Česku zdomácnělo zejména vydlabávání dýní, ze kterých pak vznikne lucerna.

Halloweenská tradice se díky přistěhovalcům z Irska dostala kolem poloviny 19. století do Ameriky. Irové vyřezávali děsivé obličeje do vydlabané řepy, tu dávali posledního října se zapálenou svíčkou do oken, což mělo od domu vyhnat duše zemřelých.

Ty také přemýšlíš za co se převlékneš? Máš ještě týden do té nejstrašidělnější paaaarty. Nejvyšší čas pro dokončení morbidního oděvu a všech doplňků, díky kterým budou mít Tví kámoši noční moru!

6 TRIKŮ, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ ZMĚNIT SE V MONSTRUM

1 Inspiruj se jednou z kultovních postav zaručující vzrušení ... Na začátek, si můžeš prohlédnout několik horrorů, a nastartovat atmosféru před nadcházejícím Halloween-em. Noční můra v Elm Street(Freddie Krueger), Jigsaw z Pily nebo panenka Chucky - určitě Tě dostatečně inspirují :)

2 Promysli si, co si oblékneš. Pokud chceš být zombie, stačí pouze klasické džíny a tričko. Nicméně, můžeš vsadit na mnohem propracovaný styl s elegantní košili a sakem, nebo v extremální formě - na lékařský plášť. Ať už vybereš jedno nebo druhé nezapomeň o velkém množství krve a to doslovně na celém oblečení.

depositphotos_62591603_s-2015
Halloween líbí strašidelné čočky...

3 No právě! Moře krve a napodobeniny ran a řezů! To jsou základní atributy. Nemusíš hned něco/někoho zabíjet, aby se zásobit několika kapkami nebo hned litry. Stačí trochu času v kuchyni. Ale jen aby bylo jasno! Nemusíš brát dokonce ani nůž a uříznout si palec. Klídek! Stačí otevřít skříňku a najít želatinu, malinovou šťávou nebo uvař boršč   Na webu najdeš spoustu jednoduchých receptů, na výrobu umělé krve. Nejoblíbenější je směs teplé vody, glycerin, želatiny a barviva (červená a modrá). Tyto přísady budou užitečné také při přípravě nechutných ran.

4 Přidej do svého vzhledu ještě větší hrůzu a vytvoř si barevné kontaktní čočky. Jejich použití tě okamžitě přetransformuje do úplně jiné strašidělní osoby, nebo ducha ze záhrobí.

5 Chceš vypadat jako duch nebo upír? Snaž se, aby Tvůj účes na halloween odpovídal celkovému vzhledu. Pokud máš delší vlasy můžeš zkusit např. tupírování. Ale určitě by si uvítal nějakou sexy holku která ví jak nato. Můžeš, ale také vsadit na mnohem jednodušší řešení. Můj návrh: bílý sprej na vlasy. Jednoduché, rychlé, levné.

6 Získej jak největší potenciál ze stínů pod očima, udělej tak, aby barva Tvé pleti byla bílá nebo do zelená, nebo si dopřej profesionální make-up hrůzy. Nedělej to sám. Efektivní ručičky známe kosmetičky to udělají určitě mnohem lépe a budeš se moci spolehnout na profesionální, nechutný make-up. Jako poslední možnost je maska Frankensteina.

Příjemný večírek, monstre!

[adrotate banner="51"]
Zobrazit více... Říjen 2016
pixel