Jak nosit pánský kardigan?

2017-11-14
Jak nosit pánský kardigan?

Přestože jsou pánové otužilejší než ženy, i jich se týká nastupující chladná sezona. Do práce i pro volné víkendy je nejvyšší čas zkontrolovat stav teplého oblečení. Kromě kabátu nebo bundy budete potřebovat ještě alespoň jednu vrstvu. Zahoďte, prosím, starou oblíbenou mikinu. Jistě je vám pohodlná a za řadu sezon vám přirostla k srdci. Správný gentleman ale obléká kardigan!

Elegantní a stylové

Svetry vám nemusí ručně uplést babička. Moderní obchody nabízí krásně zpracované a především elegantní svetry s výstřihem do V. Tlumené barvy v jemné hladké struktuře jsou perfektní ke košili, ale i hodí se i jako další vrstva pod sako. Jemný materiál je relativně tenký. Příjemně se nosí, nemačká se a nezpůsobí vám pocit nepohodlí. Tedy hladký jednobarevný svetr, kalhoty a límeček. Nemusíte slevit ze svého pohodlí a přitom se obléknete nanejvýš vhodně pro jednání i na důležité rande.

Sportovní

Pro příležitosti mimo pracovní jednání jsou zajímavou a pohodlnou variantou svetry ve sportovním stylu. Pružné materiály velmi dobře sedí, dokonale se přizpůsobí vaší postavě. Svetry jsou navíc oživené kapucou, barevně nebo strukturově řešenými lemy, zipy. Na svetr je možné aplikovat i kapsy. Trendy džínsy, tričko a svetr oživí váš vzhled. Odliší vás od průměrných bavlněných mikin a přitom poskytne stejné pohodlí.

Originální

V nabídce najdete snadno svetr pro každou příležitost. Za pletený materiál se nemusíte stydět a vybírat s předpojatostí, že se hodí jen pro staré pány a podivíny. Svetry můžete vybírat i v netradičním prodlouženém střihu. Originálně zvolený styl podtrhuje struktura pleteniny i zvolené barvy. Ve svetru můžete naopak výrazně zabodovat a vyjádřit svojí odvahu odlišit se.

Nevynechávejte svetry z výběru podzimního a zimního oblečení. Svou stylovostí a stálostí se vám mnohonásobně vyplatí. Nemusíte se bát ani údržby. Současné materiály kombinují elastická vlákna i moderní technologie zpracování. Svetry si i při častém praní a nošení drží svůj tvar a barvy. Využijte módu, oblékněte se elegantně a prakticky zároveň.

Zobrazit více... Listopad 2017
pixel