Jak se oblékají hvěždy K-POP?

2017-12-28
Jak se oblékají hvěždy K-POP?

K-POP válcuje světové hitparády a mladé skupiny umělců získávají zástupy fanoušků. Svěží změna působí nejen v rámi samotné hudby, ale i v oblékání a účesech. Pod značkou K-POP se ukrývá zajímavá směs západní populární hudby s nosnou melodií s východní energickou linkou. Korejský pop sází na chytlavé nápěvy kombinované s r ´n ´b, rapem nebo hip hopem.

Originální a sladěné

Dívčí i chlapecké skupiny dokonale pracují se společnou stylizací. Vybranou barevnou nebo materiálovou kombinaci každý člen individuálně uzpůsobuje. Výsledný dojem je efektní souhra, která jemně odlišuje jednotlivé umělce a nechává jim prostor pro vlastní vyjádření.

Elegance v nové perspektivě

Na oblečení je znát pečlivá příprava a kvalitní zpracování. Pánové často oblékají elegantní kousky. Saka nebo dokonce kompletní obleky jsou dobře střižené a perfektně sedí. Úzké nohavice, správná délka rukávů, jednoduché hladké linie i klasické barvy. Mladistvě jsou kombinované s tričkem nebo nápaditými doplňky. Originální potisk i barva trička naruší formální vzhled, dodá energii a šarm. Mladistvě působí i obutí, místo klasických polobotek tříští vzhled teniskami.

Rebelské kořeny

Velmi oblíbené jsou také inspirace klasickým rockovým vzhledem. Kožené bundy s bílým tričkem a džínami jsou nesmrtelnou kombinací. Styl koření rozcuchaný účes nebo výrazný sestřih. K-POP se nebojí experimentů. Klasické oblečení oživuje výrazným doplňkem. Šálou, barevně odlišeným tričkem, klidně i crazy ponožkami. Skládá k sobě zdánlivě neslučitelné. Elegantní sako narušené designovým tričkem a plátěnými barevnými teniskami. Černou koženou bundu nespoutaným účesem a dlouhou šálou.

U dam platí podobné pojetí módy s tím rozdílem, že modely často upozorňují na krásné nohy. Elegantní košile, sáčka nebo šaty dráždí pohledy minimální délkou. Móda K-POP je hravá a vtipná. Nebojí se zbořit zažité styly. Pohrává si s elegancí, kterou originálně oživuje a přináší do města ve spontánní podobě.

Zobrazit více... Prosinec 2017
pixel