Kapsáče, inspiruj se

2017-12-08
Kapsáče, inspiruj se

Kalhoty s kapsami na boční straně stehen jsou původním vojenským oblečením. Prakticky řešený střih, pevná látka a dostatek kapes však brzy zařadil tento typ oblečení i do šatníku mužů civilistů.

Moderní střih

Přesto se tvar kalhot v průběhu let mírně změnil. Původní široké nohavice se v dnešní podobě už nenosí. Nadbytek látky u štíhlých můžů vypadal neforemně, v kolenou se látka krčila. Moderně střižené kapsáče jsou lépe vypracované, více obepínají nohy a směrem ke kotníkům se mírně zužují. Střih neubírá na pohodlí a vaší ohebnosti. Hlavní prvek, oblíbené boční kapsy, nadále zůstávají. Kapsy jsou pevně obšité a chráněné proti protržení, některé chráni shora našitá klopa. Klasickým znakem kapsáčů je také pevně vypracovaná část pro opasek.

Pohodové a praktické

Pevné látky kombinují oblíbený army styl s maskovaným vzorem - zde je na výběr klasická khaki, ale i pouštní nebo zimní bílá varianta. Nechybí však ani jednobarevné zpracování. Oblíbená černá, tmavě modrá, béžová jsou vhodnou alternativou a dají možnost kalhoty nosit i mimo volný čas.

Do města i do přírody

Kapsáče sluší všem mužům. Vzbuzují dojem aktivního a realistického muže. Kalhoty můžete obléknout ve volném čase na vycházku do přírody, ale i na setkání s přáteli, na pivo, do kina. Kalhoty bez výrazného vzoru můžete bez obav nosit i do práce. Záleží samozřejmě na požadavcích vašeho povolání. Nicméně praktické kapsy, dlouhý střih a elegantní nerušivá barva je vhodným základem oblečení.

Jednoduše

Kalhoty s sebou nesou výrazné prvky v podobě kapes. Doplní je nejlépe jednobarevné hladké tričko a podle počasí mikina nebo bunda. Kapsáče patří k typu streetové mody. Nemusí ji však oblékat jen mladí. I zralejším mužům zalichotí mladistvý styl.

Kapsáče můžete potkat i na ženách. Jsou relativně univerzálním kouskem. Jemnými obměnami nebo barevným uzpůsobením se můžou proměňovat od neutrálních městských kalhot až po vybavení do přírody.

Zkuste nakombinovat oblečení v lehkém army stylu. Khaki v kombinaci s černým vrškem působí zajímavě, vytvoří kolem vás atmosféru bezproblémového muže, který si umí poradit a nemá potřebu napodobovat módní trendy. Kapsáče můžete oživit i oblíbeným proužkovaným tričkem, tuto variantu si však ponechte pouze pro volné chvíle, dovolenou u vody nebo výpravy ven.

Zobrazit více... Prosinec 2017
pixel