Ležérní bunda parka - s čím jí nosit?

2017-12-08
Ležérní bunda parka - s čím jí nosit?

Naše země leží v mírném pásmu, což pro nás znamená relativně příjemné počasí i v období zimy. Během všedního týdne se pohybujeme městskou dopravou, vytápěným vozem, nebo přebíháme mezi budovami. Péřové bundy můžete nechat na dovolenou na hory. Pokud se vám nelíbí pro běžný pohyb po městě klasické kabáty, nebo chcete vyzkoušet zajímavou změnu - věnujte pozornost parkám.

Praktická a elegantní

Svrchník originálně kombinuje poddajnost a pohodlí bundy s elegancí kabátu. Prodloužená délka vás ochrání před chladem a zároveň příjemně zvýší vaší postavu. Parka dokáže umně zakrýt nedostatky a zachytí pozornost vypracovanou kapucou nebo širokými rameny. Velkou výhodou je také větší počet skutečných kapes. Mobilní telefon, doklady, peněženku můžete bezpečně uložit. Stejně tak si můžete bezstarostně v kapsách ohřát ruce. To u elegantních kabátů mnohdy nelze.

Praktický střih i materiál

Parka také spoléhá na jinak uzpůsobený materiál. Kapuce vás ochrání v nepřízni počasí, samotná látka lépe odolává dešti, neprofoukne a zajistí vám dobrý tepelný komfort i v podzimních plískanicích. Parku můžete prát v automatické pračce, je lehká a dobře skladná při cestování.

Oblečení pro každý den

Parku si můžete obléknout na běžné oblečení. Džíny, svetr a vycházková obuv skvěle doplní váš svrchník. Jednotlivé kousky se spolu netlučou. Klasické modré džíny, ale i černé nebo šedé kalhoty, dobře ladí s klasickými tmavými odstíny bundy. Pokud máte v oblibě výraznější barvy nebo třeba maskáčový vzor, parka nabízí i tyto varianty. Zde si však dejte pozor na barevnou souhru. Příliš nápadné oblečení nebo barevná nesouměrnost nepůsobí dobře.

Společenské akce

Tmavě modrá, černá nebo šedá parka zvládne i přechod ve společenském obleku. Pokud vás čeká ples nebo důležitá firemní oslava, můžete parku s lehkým přimhouřením oka využít také. Ideálním spojením s oblekem je klasický kabát. Nicméně pokud vaše povolání nevyžaduje časté nošení obleku a tím podmíněnou nutnost i oficiálního vrchního oblečení, parka rozhodně zapůsobí lépe než sportovní bunda. Parky jsou ideálním univerzálním oblečením. Povýší vaše oblékání o třídu výš a přesto vás neomezí v pohodlí a volnosti.

Zobrazit více... Prosinec 2017
pixel