MOTÝLEK K OBLEKU! NEJEN!

2016-08-03
MOTÝLEK K OBLEKU! NEJEN!

Je to určitě mužský doplněk pro opravdové individualisty a lidé s odstupem, ukazující originální temperament a charakter.

Tradičně, se motýlek nosí ke smokingu (černý nebo bordový), fraku (pouze bílý) a obleku nebo saku, a jeho historie sahá až do XVIII století. Ačkoli není známo, zda to je zvláštně svázaný kus látky v podobě úzkého proužku a má vyvodí se od kravaty nebo je to naopak...

shutterstock_443202271V současné době, motýlky zvýrazňují pánské módní obleky. Kdysi, byla táto kombinace rezervovaná pouze pro zvláštní příležitost. V současné době, džentlmeni nebo casual hipsteří - využívají jejich obrovský potenciál a neustále diverzifikují svůj styl s tímto malým, ale vhodným akcentem. Pamatujte, že je to elegantní doplněk pro muže, kteří si jsou jisti svého stylu!

V klasickém provedení (formální, večerní) – se motýlek ideální hodí k outfitu který je poměrně konzervativní. Jednobarevný oblek a bílá nebo modrá košile jsou ideální k dopracovaní dokonalého vzhledu hedvabním motýlkem, který je synonymem muže první třídy a elegance.

Ale motýlek můžete nosit i každý den ve verzi streetwear!

Pak si můžete zvolit kostkovaný, bodkovaný nebo jiný originální vzor. Tento detal, spolu s chinos kalhotami nebo džíny, barevnou košili a ležérním sakem, dokonce pletenou vestou nebo svetrem s výstřihem – bude určitě budit dojem extravagance a jedinečného stylu.

Určitě musíte věnovat pozornost sestavení - neprohánějte s tím. Vzorovaný motýlek + košile v tlumených barvách - a naopak. Nicméně, pokud máte jedineční smysl pro módu, můžete se hrát se vzory a barvami - to je zásada, kterou může někdy zlomit, a jediným omezením je představivost!

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel