Manikúra - trendy 2017

2017-01-26
Manikúra - trendy 2017

Upravené nehty jsou vizitkou každé ženy, a když jsou při tom módně nalakované, můžete si být jistá, že uděláte velmi dobrý první dojem. Chcete-li zaujat pohledy ostatních, musíte sledovat aktuální trendy ze světa módy a krásy. Hvězdný lesk, jemné odstíny a naopak - intenzivní barvy jsou jedním z návrhů pro tento rok, mrkněte, jaké nehty budou trendy v roce 2017. Nechte se inspirovat!

1. Modrá na mnoho způsobů

Letos, jedním z největších trendů v manikúře budou nehty nalakované na modro. Povoleny jsou všechny odstíny této barvy - od blankytné přes tyrkysovou a lazurovou , až k tmavě modré. Světlé odstíny modré jsou také hitem svatebních stylizací v roce 2017!

2. Metalický lesk

Tento trend platí nejen na plesu, ale po celý rok 2017, rovněž na jaře a v létě – zároveň pro každodenní nošení, jak i pro slavnostní příležitostí. Stylisté ocenili nehty v zlaté a stříbrné. Tato manikúra je skutečným klenotem každé elegantní stylizaci, ale také silný akcent oblečení v streetwear stylu.

3. Perlové laky

Většina z nás si pamatuje z dětství perlové laky, kterými si naše maminky lakovaly nehty. Později, přes mnoha let byly zapomenutá a dokonce byly považovaný za nevkusné. Dnes se vrací na scénu ve velkém stylu! Perlové laky v různých odstínech jsou jedním z největších hitů roku 2017.

4. Černá a bílá

Před několika lety, nehty nalakované bílým lakem byly dominující ve světě módy. Letos bílé laky se vrací do módy a černé jsou pořad na topu. Tento typ manikúry se hodí k neformálním i elegantním příležitostem, a nalakované tímto způsobem nehty jsou velmi pohodlným řešením, protože bílé a černé se hodí ke všemu!

5. Klasická růžová

Růžová barva je přiřazena ženskému pohlaví, takže pokud se chcete cítit opravdu žensky, nalakujte si nehty v odstínu bonbónové nebo pudrově růžové. Pokud se chystáte na večírek s přáteli, vsaďte na silnou, výraznou barvu, např. neonově růžovou.

6. Ombre light

Lakovaní nehtu na způsob ombre v intenzivních, výrazných barvách se stalo módní už před pár sezóny, ale v roce 2017 skutečným hitem bude stínovaní jemných barev. Bílá jemně přecházející do pudrové růžové nebo blankytné je ultra ženskou kombinaci, která letos bude vládnout na naších nehtech.

7. Grafické inspirace

Design inspirovaný grafickými vzory si představujeme v základních barvách, pro které je základem černá a bílá, a také s geometrii. Rovné linie, čárky a trojúhelníky jsou jen některé z návrhů, které budou hitem mezi trendy manikúry roku 2017. Nalakované tímto způsobem nehty přidají eleganci, např. ve svislá linie procházející středem nehtu, přidá charakter a zdůrazni avantgardní look.

8. Citrusové

Laky v barvách šťavnatých citrusů vládnou na celosvětových módních přehlídkách. Citronově žlutá, sladká oranžová a limonová zelená jsou skutečny letošní hity, které se skvěle ověří v teplých jarních dnech i na dovolené.

9. Třpytky

Kromě metalických a perleťových odstínů, trendem pro tento rok jsou také lesklé ozdoby přilepované na nehty. Můžete si vybrat: flitry, kamínky a korálky - to vše závisí na vaší kreativitě! Pokud se rozhodnete pro manikúru pro každý den, dejte přednost jemným třpytkám, ale když se chystáte na večírek - nebojte se zabláznit a držte se toho: čím více, tím lépe.

10. Zrcadlový efekt

To je další trend manikúry, který navazuje na třpytění. Zrcadlový efekt na nehtech dává ohromující dojem. Jak jej dosáhnout? Postačí na lakované nehty jakýmkoli způsobem nanést speciální lak, který dává neuvěřitelný lesk. Takové přípravky jsou obecně v mnoha lékárnách a kosmetických salonech.

Zobrazit více... Leden 2017
pixel