Módní neony. S čím je nosit?

2017-02-09
Módní neony. S čím je nosit?

Jsou vizitkou nočního New Yorku a Times Square a také spojený s omamným Bangkokem –- Městem Andělů, kde se žije 24H na den. Metropole, kde se nikdy nespí.

Proto si je v nadcházející sezoně oblíbí hlavně trendsetteři, kteří ocení dynamický městský styl plný kontrastů, ve kterém první roli hrají oslepující neony! Vracíme se do fluorescenčního trendu v módě!

Charakter, pohyb, energie intenzívních a osvěžujících barev. Neonový přízvuk nejlépe osvěží a oživí streetwear nebo sportovní look a originálním způsobem vás odliší v davu. I když máme ještě zimu v stylizacích vsázejte na svěžest a energii.

Pánská mikina s kapucí, potiskem a neonovými detaily od Bolf.cz/ Model Bolf 1113
Pánská mikina s kapucí, potiskem a neonovými detaily od Bolf.cz/ Model Bolf 1113

Tak silný fluorescenční detail bude vypadat velmi dobře v kombinaci s geometrickými útvary. Proto, když se rozhodnete pro křiklavé barvy, nemohou ve vašem šatníku chybět nejmódnější mikina s asymetrickými detaily, kultovní jogger kalhoty nebo kalhoty baggy, ideální pro vytvoření stylového městského looku.

Jak a s čím nosit oblečení s neonovými detaily?

  • Udržujte proporce. Využíváte neony v stylingu? Nepřehánějte to s barvami, budete vypadat jako silniční pracovník. Části v fluorescenční barvě by měly být expresivní, ale mít zároveň jednoduché formy. Jeden neonový kus ve skříni nebo subtilní geometrické prvky – určitě stačí pro vytvoření zajímavého outfitu.
  • Neony se skvělé hodí ke klasické černé, bílé nebo šedé.
  • Prolomte styl v klasických barvách. K tmavé teplákové soupravě si zvolte neonovou bundu. Ke sportovním kalhotám se hodí mikina s křiklavými detaily.
  • Pokud si jste jisti a chcete se zvýraznit v davu efektním způsobem - můžete vsadit na celkově odjezdový kontrastní styling . Nezapomeňte na základní zásady color blockingu.

Oplatí se zabláznit, vzdát se oblečení v smutných barvách, zahrát se módou a zvýraznit look neonovými detaily. V nabídce obchodu Bolf.cz najdete mimo jiné i mikiny a tričky, na kterých křiklavá barva není dominantní, ale efektním motivem.

Zobrazit více... Únor 2017
pixel