Najdi si barvu. Top barvy pro podzim a zimu 2016/2017

2016-11-18
Najdi si barvu. Top barvy pro podzim a zimu 2016/2017

Bez ohledu na oznámení meteorologů, modní předpověď pro nadcházející chlady je velmi pestrá a žhavá.

Když nás pohltí obleva nebo sparalyzují mrazy, zcela jistě najdeme útěchu v oblečení v módních barvách. Z počtu módních barev pro podzim a zimu se vám může zatočít v hlavě. Je opravdu z čeho vybírat. Níže krátký tahák na téma o nejmódnějších odstínech sezóny. Každý, naprosto každý si najde něco pro sebe.

Především černá

Nesporným lídrem této sezóny. Není divu. Právě v zimě a na podzim černá vypadá nejlépe. Pamatujte ale, že letos molo ovládly stylizace převzaty přímo z ulic Bronxu nebo punkových koncertů. Proto, když už černá, tak pouze divoká. Uvažuj o kožených akcentech v šatníku, nezbytně o mikině s kapucí.

A pokud nemáte chuť na divoký styling pouze v černé, zkroťte ho bílou. V této sezóně, ty dvě barvy spolu vycházejí velmi dobře. Využijte to. Bez obav můžete vsadit na všechny pestré a kostkované černo-bílé stylizace, a postarat se o klasické kombinace těchto dvou barev. Nebojte se – sedí každému.

Svodná červená

Pokud je červená tou nejvíce energickou, krvavou, hlubokou. Měla by být v této sezoně v právě v každém stylingu. Nejlépe na svršcích nebo jako total look.

Hledající v trávě

Máte taky tak? Zima, šedě a ponuře ... A vy se díváte do skříně a chabě se ve vás ozývá touha po čerstvé jarní trávě. Je to tak? Zbavte se co nejdříve toho smutku a směle na sebe nahoďte něco v příjemné barvě, smaragdové trávy. V této sezoně je to hit. Nemůžete se omezovat. Zeleň v této verzi se hodí jak v den tak večer. Plné majestátnosti odstín se ověří během procházky městem, i na speciálních akcech. A nemusí se vůbec doplňovat o doplňky.

img_9381
Khaki pánská přechodná bunda / Bolf.cz

Vojenská zelená

Váš šatník musí být na pozoru, protože to není konec zeleného příběhu. Móda se již několik let nemůže rozloučit s army stylem, což znamená, že vojenská zelená, je i v této sezoně triumfem.

Takže pochod do obchodu ... Po pánské tričko khaki, mikinu. Také nemůžete být lhostejný k maskáčovému vzoru. Pohov pouze tehdy, kdy bude váš šatník bezpečně uniformovaný.

Hořčicový svátek

Asi není lepší čas na hořčicovou barvu (poznámka: nazývaná také camelová nebo velbloudí ...) než na podzim a v zimě. A v této sezóně je absolutní must have. Dochuťte svůj šatník hořčicovou barvou bez obav. Každému v ní sluší. Kromě toho, pěkně se prezentuje v sportovním i elegantním provedení - ležérní svetr v této barvě udělá senzaci.

Udělej to šedě

Každý rok v sezóně podzim/zima je čas šedé. Ale pozor! Šedá není rovná šedé. Pokud s ní chcete trefit do 100 bodů, vsaďte na metalickou šedou, hlubokou, silnější než je standard. Světlejší šedé mohou být pozadím, doplňkem, základem.

Nude se v zimě nenudí

Říkáme o béžové. Je docela náročná, ale nepodceňujme ji, protože v zimě vypadá skvěle. Stačí vědět, že je bezpečné prolomit ji černou. Červená ji více zvýrazní.

Udři tmavě modrou nebo zkus vínovou

Mezi hlubokou tmavě modrou a standardně modrou je odstín, který nemůže chybět ve vašem šatníku v této sezoně. Specialisté od trendů vsadily na modrou o názvu: riverside. Pokud vám to nic neříká, zůstaňte v klidu. Pamatujte ale, že pokud chcete mít zcela moderní look tuto zimu, musíte vsadit na oblečení v tmavě modré barvě. Možná péřovou bundu?

Když už mluvíme o pánských bundách, je dobře věnovat pozornost románu péřovky s vínovou barvou. Každý, kdo miluje módu, nemůže zůstat lhostejný k tomuto duetu. Možná právě vám, nebude chutnat během letošních mrazů nic tak jak svršek v barvě rozehřívájíciho červeného vína.

img_9575
Vínová pánská kožená bunda / Bolf.cz

Purple rain

Pokud chcete mít ve svém šatníku pouze hity, nezapomeňte o skladbě od Prince: I only wanted to see you bathing in the purple rain. Můžete se ponořit do purpurového nebo fialového oblečení a bavit se při jejich kombinaci, ty barvy to líbí. Zvláště neobvyklé a překvapující kombinace jsou vítane v této sezoně. Takže, pokud patříte k statečným, zkuste to.

Od volby po barvu. Už víte v čem se cítíte nejlépe? Pomůžeme vám, prohlédněte si návrhy internetového obchodu Bolf.cz a vyzkoušejte to s jednou barvou nebo si vyberte i více.

Zobrazit více... Listopad 2016
pixel