Nejlepší kombinace! Tričko s kapucí

2018-06-28
Nejlepší kombinace! Tričko s kapucí

Tričko patří mezi nejoblíbenější část pánského šatníku. Tričko, džíny, pohodlné tenisky a víc není potřeba. Trojkombinace vás vybaví ráno do práce, odpoledne vyřídíte potřebné pochůzky po městě a večer bez problémů zajdete do kina nebo posedět s přáteli. Přesto, že klasická trička nabízí barvy i nespočet variant potisků, zkuste váš běžný outfit přeci jen trošku oživit.

Perfektní doplněk

V horkém létě je nesmysl vázat kolem krku barevný šál nebo šátek. Tento doplněk je vhodný pro chladné přechodné období jara nebo podzimu, kdy i z obyčejného outfitu vykouzlí originální styl a dodá vám na osobitosti.

Tričko s kapucí perfektně zastane výrazný prvek a podtrhne váš vzhled bez ubírání na pohodlí a vzdušnosti. Kapuce působí nenápadně, barevně odlišené šňůrky zaujmou z přední části, zadní část vykryje tvarovaná část látky navíc. Kapucí vhodně odpoutáte pozornost od jiné části těla, problematické partie lépe zakryjete a pozornost okolí přesměrujete výš. Velikostí a tvarem kapuce můžete také zvýraznit ramena a opticky prodloužit tělo.

Nebojte se barev

Tričko s kapucí si zaslouží vaší pozornost. Záleží na barvě, výrazném nápisu nebo opakujícím se vzorku, který tričko dále doplní. Nosit jej můžete k jakémukoli oblečení - doslova. Klasická volba, džíny nebo šortky jsou neutrálním základem. U barevných kalhot vždy dávejte pozor, abyste nekombinovali příliš barev a vzorů. Držte se pravidla - výrazné kalhoty nebo výrazný top. K nápadnému vzorovanému tričku volte kalhoty v tmavých barvách a bez výrazného zpracování, nebo naopak. Maskáčové vzory, káro nebo proužky na kalhotách kombinujte pouze a jenom s jednobarevným tričkem.

Úžasné kombinace

Nebojte se ani vrstvení. Kapuce může vykukovat z pod bundy, mikiny nebo svetru. Oživí jakékoli svrchní oblečení. Velmi originální a v současné době oblíbenou kombinací je tričko s kapucí a sako. Lehké letní sako kapuce oživí a dodá mu rebelský nádech. Odlehčenou variantou je vrstvení tričko s kapucí a košile. Perfektně využijete moment překvapení, ukážete, že máte odvahu riskovat, nebojíte se ukázat svou osobitou povahu a konec konců mazaně využijete pohodlný uvolněný styl s formálním kouskem oblečení.

Léto je dobou pro experimenty. Pořiďte si tričko s kapucí a naučte se lépe kombinovat. Využijte pestřejší barvy, volné a vzdušné materiály. Zapomeňte jednou pro vždy stále nošené tričko a džíny na dně skříně. Postupte o krok dál, uvidíte, že s novým stylem sklidíte úspěch a pozornost okolí.

Zobrazit více... Červen 2018
pixel