Nejmódnější silvestrovský make-up

2016-12-21
Nejmódnější silvestrovský make-up

Silvestrovský make-up má především zaujat pozornost, a proto by měl být jiný než ten, který nosíte každý den. V roce 2016, jsou módní silně zvýrazněny oční víčka, brokátové stíny a rty v intenzivní červené, nebo dokonce i extravagantní černé! Využijte naše tipy a nápady a pokuste se získat jedinečný vzhled. Nebojte se zabláznit na Silvestra!

Poutavý pohled

Černá linie na horním očním víčku provedena eyelinerem je již dobře známý patent všem ženám pro ideální a módní oční make-up. Pamatujete si film "Černá labuť"? Právě v něm, měla Natalie Portman silně zvýrazněny oční víčka, to je trendy i právě teď, a to hlavně v rámci make-up na akcích! Je to trochu extravagantní nápad, ale velmi elegantní a určitě na topu. Nebojte se, že si neporadíte, protože je to mnohem jednodušší než tenká kontura.

Brokát na očních víčkách je v silvestrovském make-up absolutní hit. Nebojte se ozdoby na celém víčku. Nádherně vypadají brokátové stíny ve zlaté, ale nemusíte se bát ani jiné barvy, např. - modré, fialové nebo zelené. Tímto způsobem určitě dodáte pohledu více jiskry - doslova i obrazně!

Umělé řasy jsou dalším trendem v silvestrovském make-up, který nemůže chybět, hlavně v případě, kdy je nemáte od přírody jako záclony. V obchodech si můžete pořídit výhodné sady nalepovacích umělých řas na celou délku víčka nebo jen několik řas, které doplní ty Vaše.

Zajímavým doplňkem očního make-up jsou ozdoby. Mohou to být jednotlivé flitry, perly nebo kamínky.

Udělejte to samé, ale ve více silvestrovské verzi - třpytivou zlatem!

Sexy rty

Silně červená na rtech dokonale zapadá do silvestrovského make-up. Toto klasické řešení je jako třešnička na dortu - dodává charakter, zvýrazňuje sexy look a doplňuje celou stylizaci na akci. Rozhodněte se pro nejmódnější odstíny 2016 roku, což je šťavnatá červená nebo hluboká vínová.

Mnohem více bláznivou nabídkou jsou černé rty. Tento trend se objevil před nějakým časem, ale na letošním Silvestru se ověří ideálně. Pokud chcete splnit nejnovější módní trendy, namalujte si rty jako modelky na akci Dior! Vše, co potřebujete je černá rtěnka a bezbarvý lesk na rty.

Inspirujte se! Módní silvestrovský make-up v 10 krocích

Pokud nemáte nápad na silvestrovský make-up, můžete použít naše návrhy:

  1. na celé víčko naneste tužkou na oči černou barvu, a rozetřete palcem,
  2. na již předem ošetřenou bází, naneste štětcem, černý matný stín
  3. čistým štětcem pečlivě rozetřete hranice tmavého stínu, a pak naneste šedý stín tak, aby zamazat hranice mezi namalovaným očním víčkem a přirozenou barvou kůže,
  4. do vnitřního koutku horního víčka naneste trochu speciálního lepidla, a pak naneste modrý brokát, navržen pro malování oči,
  5. do vnitřního koutku oka naneste stíny v ocelové zelené barvě. Pokožka musí být vlhká, prohloubíte tím barvu,
  6. černou tužkou na oči linkujte dolní linii oka (podél linie řas)
  7. řasy natočte a naneste černou řasenku,
  8. dodatečně přidejte umělé řasy,
  9. obličej vymodelujte bronzerem
  10. na rty naneste tělovou barvu, protože to oči mají být nejsilnějším a nejhlavnějším akcentem celého make-up. Navíc na rty můžete nanést ještě i bezbarvý lesk a získáte tím, módní této sezóny "zrcadlový efekt" na rtech.

Nyní jste připravená na bláznivou Silvestrovskou noc! Tímto make-upem určitě okouzlíte všechny, a nikdo od Vás neodtrhne očí.

Zobrazit více... Prosinec 2016
pixel