Nejnovější trendy v tetování

2016-12-23
Nejnovější trendy v tetování

Tetování je oblíbené již tisíce let, a každý rok se objevují nové trendy v tomto druhu zdobení těla. Mezi nejnovějšími návrhy si jistě každý vybere něco pro sebe. Je to velmi důležité, protože tetování by nemělo být pouze efektem převládající módy, ale musí vyjádřit i něco víc. Vždyť s námi tetování zůstane po celý život.

1.Lineární tetování

Tento druh tetování je nejžhavější trend roku 2016, a má již mnoho příznivců. Charakterizuje se, minimalismem, prostotou a schematickým obrázkem, který je obrysový, geometrický. Celek vypadá, jako by byl proveden tenkou tužkou. Díky této technice vytvoříte vše - od velmi jednoduchých vzorů jako je např. symbol nekonečna, přes létající ptáky, lišky a další zvířata, až po lidské tváře. Je to moderní nápad pro každého, kdo má rád originální řešení.

2.Charms tatto

Která žena neví, co je kultovní náramek Charms? Módní svět se z tohoto vzoru již zbláznil, a nyní se tento vzor nalezl i mezi tetováním. Charms tetování není nic jiné než motiv náramku s přívěsky, který může mít různé formy - zvířata, amulety, symboly nebo jednotlivé písmena.

3.Dotwork tatto

Tato technika tetování je také nazýván dot tattoo nebo dotted tattoo. Je to moderní forma tetování, která se skládá z tisíce a dokonce až milionů drobných teček, černých nebo barevných. Jsou uspořádány takovým způsobem, aby způsobily dojem stínování, např. v horní části tetování je teček více než v dolní. Díky tomu, má obrázek na těle charakteristický vzor, který dává úžasný konečný výsledek.

4.Tetování „pásek“

Tetování ve formě pásku, provedeno na rameně nebo předloktí je další žhavý trend v zdobení těla. Klasický vzor je jeden pásek nebo několik o různé šířce. Ale, nápady příznivců tohoto tetování se pohnuly dál a formy jsou více originální - krajkový a ažurový pásek, připomínající tenké řetízky nebo více složité vzory orientální mandaly. Záleží na vkusu, tetování pásku může být provedeno různými způsoby, např.,. tečkováním.

5.Infinity arrow

Infinity arrow není nic jiné jako vytetovaný symbol nekonečna spojen s šipkou. Již dříve existovaly pokusy o rozvinutí klasického vzoru, jako je charakteristická osmička, ale právě symbol nekonečna s šipkou je nejžhavějším trendem.

8. Double exposure tattoo

Jedná se o velmi moderní způsob tetování, který je založen na tzv. "dvojité expozici" vzoru. To znamená, že zdánlivě obyčejné tetování má zajímavé vyplnění, např. obrázek motýla, který je vyplněn květinovým vzorem. Takové tetování může být černé nebo barevné.

7. Underboob tattoo

Tetování provedeno pod prsy, tzn. underboob tatto je odvážná volba pro ženy. V současné době je tetování pod prsy. Obrázek může být umístěn mírně na boku pod prsem, nebo ve středu na úrovní žeber. Zajímavé jsou také symetrické tetování, vypadají jako zrkadlový efekt, a jsou umístěny pod prsy. Underboob tatto se nejlépé prezentuje v případě jemných, ženských vzorů, např. nápisy z jemných a ozdobených písmen, květin nebo orientálních mandaly, které mají zajímavé detaily.

8.Blackout tattoo

Tento způsob tetování je pro lidi, kteří se nebojí odvážných řešení, protože, blackout tattoo je pokrytí velké části těla černou tuší, např. celé předloktí, lýtko, krk nebo záda. Dává to úžasný efekt, protože tělo vypadá jako oděné v třpytivou černou kůží. Tyto obrázky nemusí být jednotní, protože na nich můžete udělat i konkrétní vzory, např. hvězdy, které budou v barvě kůže. Právě proto je takové tetování opakem klasického, protože se tetuje pozadí, nikoli detaily obrázku. Blackout tatto je také vynikající volbou pro ty, kteří chtějí skrýt staré, nechtěné tetování. Počítejte s tím ale, že odstranění, tak velkého obrázku, jako je blackout tattoo bude velmi drahé a může také způsobit velké změny v barvě kůži. Promyšlete si dobře tak důležité rozhodnutí o extravagantním tetování.

Určitě nikdo nepochybuje o tom, že díky tetování se stane více trendy a vynikne v davu. I světové hvězdy vědí, jak se postarat o image a stát se módní ikonou, ale vy také můžete být hot!

Zobrazit více... Prosinec 2016
pixel