Oblečení pro praktického muže, jinak UTILITY CLOTHING!

2018-09-04
Oblečení pro praktického muže, jinak UTILITY CLOTHING!

Muži se většinou nepředhání ve studiu módních trendů ani nestojí dlouhé fronty před zkušební kabinkou. Prakticky založení muži si však dobře uvědomují, že oblečení, které je celý den provází, musí splňovat poměrně náročné požadavky. V oblečení se musíte dobře cítit, dobře vypadat a samozřejmě aspoň v minimální míře respektovat zaběhnutá pravidla. Utility clothing představuje oblečení, které plně vyhoví všem aspektům.

Elegantně a prakticky

Dobře střižené kalhoty a svrchní část oblečení o vás vypoví na první pohled. Upozorní na váš smysl pro detail, umění kombinovat barvy a obléknout se s nenucenou elegancí. Oblečení, které si ráno vyberete, vás dokáže provést služebními povinnostmi, zachová vám vhodný vzhled pro odpolední schůzky a bez dlouhého převlékání doprovodí i na večerní rande, za přáteli nebo do společnosti.

Raději než džíny volte kalhoty chino. Měkký a poddajný materiál, pohodlný střih a elegantní vzhled perfektně poslouží všem účelům. Po celém dni nebudete vypadat jak zmuchlané noviny. V uvolněné společnosti na sebe neupozorníte příliš elegantním oblečením a na pracovních schůzkách zachováte potřebný dress code.

Skvělým doplňkem k chino kalhotám je košile. Důležitá je správná velikost, která podtrhne přednosti mužské postavy a umně zamaskuje případné nedostatky. Pohrát si můžete se svislými proužky, jemným vzorem, i barvami. Vždy dávejte pozor, abyste nevybrali příliš barevné a výrazné vzory.

Pohodlná alternativa

Náhradou za košili je jednoduchý hladký svetr. V chladnějším počasí vám poskytne dostatečný komfort a neztratí nic z elegantního sportovního vzhledu. Ze svetru může vykukovat i límeček, nicméně jednobarevné tričko dostatečně poslouží a je mnohem pohodlnější.

Saka v casual stylu by neměly chybět v šatníku žádného muže. Skvěle zastoupí sportovní nebo kožené bundy. Ochrání před mírnou nepřízní počasí a dodají vám skvělý vzhled. Budete mít po ruce dostatek kapes na mobil i klíče a dobře zvolený outfit neshodíte nevhodným svrškem.

Do deštivého podzimu je zajímavou variantou také trenčkot. Pánský plášť zažívá velký návrat. Nápadně propracované detaily na ramenou, originálně řešený límec i pásek vás promění v dokonalého gentlemana. Nic vám přitom neubere na pohodlí.

Utility clothing kombinuje pohodlné a elegantní oblečení. Zakládá si na univerzálním základu, který můžete vynést do společnosti i ve chvílích volna. Kromě kvalitního střihu a materiálů dává přednost nenápadným barvám. Šedé, modré, zelené sluší mužům všech věkových skupin. Vhodným doplňkem dovolí snadné změny a variace, které oživí běžný den a vás nebudou stát přílišné přemýšlení a shánění. Oblékejte se elegantně a prakticky, vyplatí se to.

Zobrazit více... Září 2018
pixel