POWER LOOK. JAK ZAUJAT VZHLEDEM?

2016-08-31
POWER LOOK. JAK ZAUJAT VZHLEDEM?

Jistě znáš, televizní program:"Stylové revoluce Goka" kde procházejí metamorfózou lidé od kterých můžeme "očekávat více"? Použitím dokonale sladěného do siluety oblečení, drobných kosmetickéých záběhů, účesu a zajímavého make-up je možné dosáhnout spektakulární efekt a kompletní změnu vzhledu člověka.

V takových pořadech, se kromě péče o tělo, pečujete také o ducha. Protože, ve vzhledu se počítá především - jak se cítíte sami se sebou. Ne bez důvodu show, kde popularitu v Británii vyhrál Gok Wan, má název "Jak vypadat dobře nahý" ("How to Look Good Naked "). Od tohoto je třeba začít. Cítit se dobře ve své vlastní kůži.

Jak dosáhnout Power Look?

Power Look, je nejen o skvělém oblečení z nejnovější kolekce. Je to celkový vzhled osoby, který odpovídá vnitřku i tomu s čím se identifikuje v "viditelný pro oko". Power look je vyjádření člověka, který komunikuje vzhledem. Zpráva je přesně taká jakou chceme vzhledem dosáhnout. Co to znamená? Tzn. power look není pro každého, výhradně pro sebe-vědomé a nebo samolibé.

shutterstock_233038414Chceš vypadat božsky? Nos oblečení s jistotou, tvoř přesnou volbu, definuj je!

To Ty - svou postavou, siluetou, osobností – ji budeš směrovat ke vkusu na ne ony Tebou. Myslel/a si, že je to jinak? No právě, pravdivý power look je založený na takové zpětné teorii. Musíš si cítit svobodně zevnitř! Skutečná síla je v Tobě, a perfektně vybavený šatník je právě ten tvůj vzhled, pouze pokračuj. Oblečení, které by mělo být ve tvém šatníku je to, ve kterém se cítíš dobře a kterého nošení ti dává pocit vnitřní síly a vládce, který je v Tobě.

Dokonale sladěné. K postavě, kontext, ve kterém se nacházíš. Vezmi v úvahu specifické barvy, prvky označující společenské postavení, dress code..

Také oblečení nosí osoba, od které je cítit power look! Často viděná se zástupci různých průmyslových odvětvích týkajících se podnikání. Bankéři, makléři, ředitelé firem. U lidí s relativní sílou v průmyslu, které mají jedinečný styl a vypracovaný obraz. Nenech se zmást tím, že power look je pouze pro obchodní žraloky. Je úplně pro každého!

Jak těžit z vlastního image?

  • Buď osobou, která ví co chce a jaké má potřeby.
  • Vybírej oblečení, které bude ladit s tvým stylem, postavou, osobností a funkci, kterou plníš.
  • Zdůrazní ním své odborné postavení, využí pravidlo dress codu a barevnosti, protože svým vzhledem chceš dosáhnout konkrétní, promyšlený efekt nebo zapůsobit.
  • Myslí o detailech.

Zapůsob vzhledem. A ať je síla s Tebou!

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel