PŘIPRAVENÝ JAK PREPPERS

2016-07-05
PŘIPRAVENÝ JAK PREPPERS

Umíš si rozdělat oheň pomocí křemeny, protože jsi byl aktivním skautem? Znáš nazpaměť všechny filmy o vojácích námořní pěchoty? Myslíš si, že jsi připravený na všechno, a survival je tvoje druhé jméno?

Tak to asi neznáš ještě preppers. Ve Spojených Státech existuje několik milionů i v Čechách určitě několik jedinců. Od ekonomické krizi po nukleární válku! Jsou připraveni na všechno.

Soběstační, – nepřekvapí jé žádná extrémní situace. Často žijí v organizovaných společenstvích a mají po ruce, a nebo spíše pod zemí svého zemědělství a jeho okolí, několik nebo desítky tisíc litrů vody v zásobách a sklenice potravin s 25-letým datumem spotřeby. K tomu do dvou tisíc sekyr skladem, dokonce meče kované ve své vlastní kovárně, filtry na vodu a impozantní množství paliva v nádrži v případě evakuace.

To je, samozřejmě jen v případě extrémů, který může, ale nemusí nastat, ale preppers jsou také připraveny na každou neočekávanou situaci. Pokud vás překvapí neočekávaná situace a najednou se u vás objeví namísto filmového super hrdiny chlap s leathermanem, horolezeckým hákem nebo lanem - můžete si být jisti, že jste právě potkal opravdového fanouška preppers.

Není snadné stát se preppersem. Je to stav mysli s připojením závazku. Zde se počítá komplexní finanční příprava, vytrvalost a zručnost.

Nicméně, můžete se pokusit pocítit jako oni procházejíc městskou džungli. Oblečení ve vojenském stylu vám pomůže správně se kamuflovat, připravit a vkročit do akce, ve které budete muset zachránit princeznu.

Zobrazit více... Červenec 2016
pixel