Pánské vášně. HONGKONG z perspektivy dronu

2016-07-19
Pánské vášně. HONGKONG z perspektivy dronu

Impozantní, super moderní, fascinující. Když jste tam poprvé – můžete se leknout, ale po chvíli v něm bude chtít určitě žít. Nikoho nepřekvapuje, že se o něm hovoří "hlavní město světa". Hong Kong okouzluje!

Město je propleteny mrakodrapy, kterých je zde téměř 8 tisíc. Skleněné mrakodrapy dosahují nebe, z nichž mají některé 400 metrů a 100 pater. Je to jedno z nejvíce obydlených míst na světě. Metropole musí zvládat 7 milionů obyvatelů a také přijímat 48 milionů turistů, kteří sem přijíždí každý rok!

Architektonická separace a zdánlivě neproniknutelná krajina Hongkongu v souvislosti s neuvěřitelně velkým počtem lidí na každý čtvereční kilometr města - byli inspirace k následujícím fotografiím.

Nápad na fotografovaní oblasti, ve které se prolíná kultura východu a západu, tradice a modernost měl Andy Yeung. Jedinečným způsobem, zachytil novou a dosud neznámou perspektivu – tu opravdovou městskou džungli vyfotil pomocí dronu.

Efekt je ohromující. Podívejte se sami!

drone-photography-hong-kong-density-andy-yeung-1

drone-photography-hong-kong-density-andy-yeung-2

drone-photography-hong-kong-density-andy-yeung-3

drone-photography-hong-kong-density-andy-yeung-4

drone-photography-hong-kong-density-andy-yeung-5

Více fotografií ze série "Urban Jungle" a jiné úžasné najdete na stránce fotografa - http://www.andyyeungphotography.com/.

Zobrazit více... Červenec 2016
pixel