Rolák? Hooddie? Ne! Je čas na mikinu se stojáčkem!

2018-09-21
Rolák? Hooddie? Ne! Je čas na mikinu se stojáčkem!

Se začátkem podzimu je na čase plynule pozměnit styl. Ranní chladno a odpolední hřejivé sluníčko umí zkomplikovat volbu oblečení. Na cestu do práce nebo do školy už nestačí oblíbené tričko. Bunda nebo sako se odpoledne stává nepříjemnou zátěží. Cestou ze zamotaného kruhu jsou mikiny. Příjemný a poddajný materiál se dobře nosí, odpoledne jej snadno schováte v tašce nebo můžete mikinu nosit přehozenou nonšalantně přes ramena.

Ideální kombinace – pohodlí i styl

Džíny a mikina - jednoduchý základ můžete nosit na mnoho způsobů. Ve spojení kalhot a svršku doporučujeme vybrat jen jeden výrazný prvek. Vybrat můžete zajímavě řešené džíny, které si hrají se strukturou, třepením, i barevným šisováním. Mikina by pak měla využívat střídmé barvy, minimum nápisů nebo doplňků.

Druhou možností jsou hladké jednoduché kalhoty a k nim výrazný top. Mikiny skvěle využijí nápadné vzory, potisky s motivy čísel, nápisů nebo geometrických tvarů. Zajímavé řešené střídání barev, odlišené kapsy a nápadité zapínání. Mimořádný úspěch tvoří mikiny s nápadným stojáčkem.

Perfektní novinka

Pánové se v posledních letech naučili nosit šátky a šály. Nápadné látky lehce uvázané kolem krku perfektně podtrhnou elegantní uvolněný styl. Odliší vás v davu a dodají originální vzhled. Mikina se stojáčkem pracuje s podobným principem.

Atypický střih upoutá pozornost. “Komín” zdobený šňůrkou můžete upravit podle nálady. Můžete jej ohrnout jako límec, stáhnout těsněji kolem krku i jen tak nechat volně splývat. Nápadný vršek mikiny upozorní na široká ramena a odpoutá pozornost od možných nedostatků.

Mikina do práce i na schůzku

Oblékání samozřejmě musíte přizpůsobit příležitosti i místu. Nicméně v bohaté nabídce moderního e-shopu Bolf bez problémů vyberete mikiny s nápadným potiskem, výraznými barvami i v elegantním zpracování, které bez problému vyhoví oblékání do kanceláře. Celkový styl můžete doladit i volbou obuvi. Sportovní mikiny s nápisem nebo výrazně řešeným designem doplní tenisky. Nebojte se pohrát si s barvami a vyberte si klidně výrazné červené, zelené plátěné kecky. Zajímavě boty odlište i neonovými tkaničkami.

Uhlazený klidný vzhled doplní vycházková obuv, která mikinu přeřadí z kategorie volného času do slušivého pohodlného oblečení do práce. Na rande, do kina s přáteli nebo v pátek do kanceláře můžete vyrazit oblečení pohodlně a prakticky. Díky mikinám se stojáčkem navíc udržíte krok s nejnovějšími trendy.

Zobrazit více... Září 2018
pixel