Šátky! Pro fanoušky Bonanzy nebo nezkrotné typy?

2016-08-17
Šátky! Pro fanoušky Bonanzy nebo nezkrotné typy?

Stylizace na piráta, kovboje nebo vytetovaného harleyovce - vlka samotáře cestujícího přes Route 66?

Který chlapec o tom nesnil? Nyní teď, bez ohledu na věk, se můžeme legálně stylingovat na nezkrotného mladíka!

Z Ameriky přichází do Evropy nový módní trend! I když ne z Texasu ani z Karibiku, ale z New Yorku a to ze sebou nese silné poselství. Jedná se o návrh pro odvážné chlapy, sebevědomý sebe a svého stylu individualistů a oldschoolovců v jednom.

Šátky bandany!

Źródło: Pinterest / Article from HonestlyWTF
Zdroj: Pinterest /
Article from
HonestlyWTF

Znovu dobyli ulice New Yorku. A to nejen svět "gangsta", autoopravny a fanoušky běhající městskou džungli v maskáčovém oblečení. Jsou prostě všude. Šatek lze nosit jakkoli a meze ve fantazii se nekladou. Uvázat jej můžete na spousta způsobů - volně svázaný, v uzel, zavěsit jen tak na krk, a nasledovat uliční styl. Sofistikovaný tvarovaný v neformálních outfitech, tímto jediným prvkem přidáte mužskému vzhledu šarm.

Stejně jako většina známých doplňku šatníku i šátek má svůj příběh. Šatek má velice rozsáhlou historii jako je široké moře, po kterém driftovali piráti, nosící je na čele, krku nebo zápěstí. Praktické šátky ocenili také na tzv. Divokým západě, kde tvář chránil před prachem nebo sloužil jako kovbojská ozdoba obvázaná kolem klobouku. V dnešní době ho můžeme potkat na ulicích pulzujícího rapu nebo hip-hopu.

Nemusíme ukrývat - šátky jsou velmi mužný a tajemný. Dodávají mladistvý vzhledu. Vhodně zvoleny jsou vynikajícím doplňkem streetwearového a ležérního stylu. Zpestři klasický outfit nakombinovaný s džín, trička a tenisek. Zdůrazní charakter městské stylizace vyhotovené vestou od obleku. Módní a zároveň kultovní, známý všem charakteristické motivy na šátcích a modele s moderními potisky.

Pokud máte rádi nejnovější trendy, tak si už určitě prohlížíte pánské on-line obchody se šátky, které budou plnit nepostradatelnou součást módního doplňku .

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel