Slipy nebo boxerky?

2019-07-22
Slipy nebo boxerky?

Móda je proměnlivá a v každé etapě nabízí novější podobu. Střídá materiály, různí barvy a mění střihy. Protkává každý den a týká se nejen outfitu, který klade jiné nároky pro pracovní den nebo slavnostní večer. Móda zasahuje i do nošení spodního prádla! A zejména v posledních letech doznala zásadních proměn.

Příjemné na dotek a neviditelné na pohled

Současné trendy jednoznačně dávají přednost komfortu. Výrobci kladou důraz nejen na kvalitní zpracování, ale také pečlivě vybírají přírodní materiály. Bavlna, hedvábí, bambus hrají prim, zvyšují prodyšnost látky, odvádí pot od pokožky a při nošení na kůži působí příjemně.

Další důležitou vlastností je odolnost a trvanlivost. Látka si zachovává tvarovou i barevnou stálost. S příměsí elastických vláken se oblečení dokonale přizpůsobí postavě. Zapracované lemy a švy nepůsobí otlaky a umí splynout s povrchem materiály. Při nošení úzkých kalhot na sebe spodní prádlo neupozorňuje nápadnými plastickými hrboly. Působí jako druhá kůže.

Kvalitní materiály se odmění také dobrým vzhledem, který nemění ani časté nošení, ani praní za vyšších teplot.

Zdravější a přirozenější

S výběrem materiálu pak samozřejmě úzce souvisí i střih. Pokud necháme stranou výstřelky v podobě tang, muži mohou obecně vybírat ze třech typů zpracování. Slipy, boxerky nebo trenýrky. Slipy pevně obepínají postavu, tedy i mužské intimní partie, které tak v těsné blízkosti těla trpí vyšší teplotou. Nošení pevnějšího prádla muži často preferují při aktivním sportu, ale pravidelné nošení může mít i negativní dopad a ohrozit plodnost. Trenýrky jsou střihem přesným opakem. Jsou volné, neobepínají, nechávají dostatečný prostor všem částem těla. Jsou pohodlnou variantou třeba pro noční prádlo nebo volný čas. Pro sport se příliš nehodí.

Boxerky tak tvoří dokonalý střed. Dobře se přizpůsobí nošení, nechávají dostatečný prostor, nepřehřívají tělesné citlivé partie, ale zároveň dobře sedí. Navíc na každém muži působí slušivě a mnohdy skryjí případné drobné nedostatky.

Buďte sexy i doma na gauči

Muži mají při výběru zcela volné ruce. Vybírat je možné klasické jednobarevné provedení v bílé nebo černé, kterou neruší odlišené švy nebo lem. Moderní móda si však ráda pohrává s výraznými vzory, nápisy, výjimkou nejsou slogany nebo inspirace grafickým stylem filmových hrdinů. Trendy dokonce rády odhalují část spodního prádla. Horní lem boxerek je vypracovaný s nepřehlédnutelným designem, který upozorňuje na oděvní značku. Tento lem pak mladí pánové záměrně nechávají vykukovat nad pasem kalhot.

Ať už je váš styl konzervativní nebo rádi provokujete, na spodním prádle se nevyplatí šetřit. Dobře padnoucí prádlo je základem. A hezky vypracované prádlo nepatří jen pro nošení k lékaři nebo na rande. Mělo by být samozřejmostí za všech okolností.

Zobrazit více... Červenec 2019
pixel