Souhrn nejdůležitějších událostí ze světa módy

2016-12-19
Souhrn nejdůležitějších událostí ze světa módy

1. IVY PARK od Beyonce

V dubnu, bylo hlasitě o nové značce, která právě vstoupila na světovou scénu v módním průmyslu. Hovoříme o IVY PARK, které majitelkou je Beyonce. Je to kolekce dámského sportovního oblečení, které bylo vytvořené v spolupráci umělkyně a britské značky Topshop.

2. Týden módy v Paříží

Této světové třídy akce se zúčastnil módní návrháři a přes 6 dnů prezentovaly své módní kolekce. Mezi nejznámějšími byly m.j.:. Dior a Versace, a v prvních řadách publika seděly Celine Dion, Milla Jovovich i Naomi Campbell. Na druhé straně, hvězdou přehlídkového mola v Paříži byla Bella Hadid. Show se konala v červenci.

3. Kreace na Halloween

Když už mluvíme o nejdůležitějších událostech v módním průmyslu, nemůže zapomenout na letošní večírek ze zámoří „Halloween” a úžasné kostýmy zahraničních hvězd. Již několik let světová média mluví především o nápaditých kreacích německé topmodelky Heidi Klum. Ani tentokrát to nebylo jinak - hvězda se převlekla za ... samu sebe! Použila u toho pomoc až 5 modelek, které vypadaly stejně jako Heidi, dokonce měly i masky na tvářích. Velkou vynalézavost ukázala také Kylie Jenner, která se převlékla za Christina Aguilera. Ačkoli Halloween-ové kreace je lepší nevyužívat pro denní styling, tak celý módní svět mluvil hlasitě o těch nejlepších návrzích.

5.Victoria’s Secret v Paříží

V listopadu byla jedna z nejznámějších akci ze světa módy - show Victoria Secret. Tentokrát se výstava konala v Paříži a na mole vládly m.j. Kendall Jenner a Bella Hadid. Eventy, spojené s touto značkou spodního prádla přitahují publikum nejen ze světa módy, ale také umělce ze showbyznysu. Tentokrát to byly např.:. Lenny Kravitz, Soko, Lady Gaga, Bruno Mars a The Weekend, a andílci Victoria Secret jako vždy potěšily.

6. Rita Ora pro značku Adidas

Zajímavou akci, o které se hodně mluvilo byl druhý ročník podzimní-zimní kolekce Adidas Originals by Rita Ora. Britská zpěvačka, která je považována za ikonu stylu již od dvou let inspiruje svými bláznivými nápady kultovní značku - Adidas Originals. Kolekci odlišují barvy, zvířecí motivy, jedinečný styl a heslo: "Banned from normal". Druhé vydání kolekce je pokračováním k první části, která se objevila v září.

7. Barva roku 2017 dle Pantone -vybrána!

Na závěr je dobře zmínit se o tom, co nás čeká příští rok ve světě módy, a o čem je už nyní rozhodnuto. Jako každý rok (od roku 1999). Společnost Pantone oznámila barvu pro nadcházejících 12 měsíců. Tentokrát je to zelená! Můžeme tedy očekávat, že v oděvním průmyslu budou dominovat kolekce v odstínech zelené. To je důležitá rada pro každého, komu záleží na nejmódnějším looku.

Další novinky ze světa módy a inspirujících tipů lze nalézt na adrese.

Zobrazit více... Prosinec 2016
pixel