TRENDY ÚČESY PRO MUŽE 2016

2016-07-01
TRENDY ÚČESY PRO MUŽE 2016

Před nějakým časem jeden z našich čtenářů nám zaslal e-mail s dotazem - jaky účes bude na topě v roce 2016? Tak je to tady!

Trendy letos se příliš neliší od loňska a většina bude stejná. Nepochybně, velký vliv měl Fashion Week, kde byl reprezentován nový typ chlapa na čase, ale také velké množství střihů/účesů. I když necháváme libovolnost v interpretací v této sezóně se budeme především věnovat klasikům, jiným slovem "modern".

Doufám, že tyto návrhy vás budou inspirovat pro konkrétní účes, pokud ne - pamatujte, že kromě níže uvedených střihů je v současné době v módě také vojenská klasika na legionáře.

 

fade-haircut-short-mens-hairstyles
http://manlycurls.com

Účes "FADE"

Klasický účes pro muže, na topě od několika sezón. Jeho výhodou je, že prakticky každý muž, bez ohledu na tvar obličeje může najít tu nejlepší volbu pro sebe a vypadat dobře!

Fade je ostříhání vlasů na krátko u krku a na spáncích (1 až 4 mm). Tady žádný chumáč nemá právo existovat. Délka zbývající vlasů se zvětšuje směrem k horní části hlavy (přípustná délka 2-6 cm).

Stínování a poté styling a různé variace závisí už jenom na preferencích stříhaného.

David-Beckhem-Cool-Undercut-Hairstyle
www.pinterest.com

UNDERCUT

Tento styl odkazuje na populární číro. Bez ohledu na to, zda máte vlasy rovné, vlnité nebo kudrnaté – můžete si bez problémů vybrat tento účes.

Stejně jako v "fade" vlasy jsou obvykle krátké po stranách a v zadní části hlavy. Zároveň jsou rozhodně delší v horní části. Někteří si nechají taky delší vzadu.

Tu delší část lze nosit v kontrolovaném nepořádku – na způsob volný a přerozený (zde je dobře si nechat asymetrickou ofinu). Tento střih je také typický pro tzv. úliz. Musíte si uvědomit, že úliz není snadný na údržbu.

97bf11ef8b57ca19c29b78a26cc41ee6
www.pinterest.com

POMPADOUR

Zní to pompézně a také tak vypadá. Byl pojmenovaný po milence francouzského krále Ludvíka XV - Madame de Pompadour, která nosila vysoko začesané vlasy.

Je to nadčasový účes. Opět se opakuje, vlasy kratší po bocích a delší v horní části . Co ho však odlišuje od typu účesu fade nebo undercut je velký objem vlasů. Silné vlasy jsou navíc stříhané speciálním sestřihem (kratší vyvýší delší). Takže to není účes pro každého. Určen výhradně pro muže s bujnou čupřinou. Vlasy mohou být začesaný nahoru nebo do strany. Variace předvídá i viditelnou pěšinku.

V mužském provedení tento účes poprvé předvedl Elvis Presley. Na topě pánských účesů vede od 50 let! Pekelně sexy, ale velice náročný.

315619777dc0d09e826ac33b674fde1e
www.hairstylepiont.com

MAN BUN

Od loňského roku - jeden z nejžhavějších trendů. Účes s drdolem, který se bleskově zakousl/zařadil do mužského světa módy - je zcela originální, ale bohužel není pro každého. Chcete se tím pochlubit musíte poměrně dlouhou dobu nechat vlasy narůst a udržovat je v dobrém stavu.

Dávejte pozor: top knot s vyholenými boky a zadní častí není to samé co man bun.

Drdolek je určen pouze pro dlouhovlasých chlapů, kteří si ho zamotají na vrcholu hlavy tak jak to má být.

 

black-men-haircuts-with-parts-on-the-sidethe-side-part-hairstyle-an-old-look-for-a-new-age-wpfihvxe
www.pinterst.com

MODERN SIDE PART / KLASIKA S PĚŠINKOU

Klasický pánský účes s pěšinkou. Je univerzální, dobře se v tom bude cítit chlap v každém věku.

Vlasy mohou být krátké nebo dlouhé. Můžete je začesat na dva způsoby. Do práce - na bok, na party směrem dozadu, bude to působit dojmem agresivity.

Tento účes je určen pro chlapi, kteří si váži profesionální a elegantní vzhled.

 

feathered-hairstyle-for-men-2016-500x686

FEADHERED / PEŘIČKOVÁ

Nonšalantní účes. Ideální pro fanoušky vlasů střední délky, pro různé věkové skupiny, pro může kteří se nebojí experimentovat.

Vlasy do polohy "vítr ve vlasech", je právě tento styl!

Typické pro tento účes je charakteristický řez vrstvený s texturováním. Vhodný pro muže s rovnými vlasy i pro vlnité . Konečky mohou být střihaný na různé způsoby.

Závažnou výhodou je to, že každý den, můžete vypadat jinak.

 

 

Zobrazit více... Červenec 2016
pixel