Valentýnová pohotovost. 6 věcí, které s ní můžete udělat!

2017-02-13
Valentýnová pohotovost. 6 věcí, které s ní můžete udělat!

Většině mužů by bylo jednodušší vtělit se do roli Ramba, než připravit překvapivý Valentýn ... ale o tom, že muži neumí naplánovat fascinující atrakce u příležitosti svátku lásky - jsme již psali.

To, ale neznamená, že to necháte tak, a nedostatek iniciativy shodíte na krk vlastní nešikovnosti. Pro většinu žen TEN den má ohromný význam, a proto povinnosti skutečného muže je, aby byl nezapomenutelný, a alespoň jedinečný.

Jak to udělat bez zbytečného hlavolamu? Máme pro vás 6 návrhů, které můžete snadno provést a určitě nezklamete vaše ženy!

6 tipů na Valentýna.

  1. Depositphotos_135347510_s-2015Druhé první rande! Nic tak nezahřeje její srdce než nejlepší vzpomínky na časy, v nichž byly vaše pocity horké jako oheň. Je to snadné připravit, protože jsi to už probíral. Na Valentýna ji pozvi tam, kde jste měli první rande. Vyber stejnou restauraci, objednej stejné víno. Umožní vám to vcítit se znova v tu nezapomenutelnou náladu. Tímto způsobem, se na chvíli vrátíte do minulosti a připomeneš ji o své romantické duši. Kouzlo, které ji 100{ee9c6b9e022b7e7146e0d3c7f0922c1a41177188f7df2dcc5b11a075b7bca00a} okouzlí.
  2. Připrav něco vzrušujícího, originálního, nebo dokonce i extrémního. Pokud Tě klasická večeře při svíčkách nebaví - pozvi druhou polovinu na horolezeckou stěnou, osvěžující koupel v ledové vodě ve společnosti mrožů nebo let helikoptérou nad městem – samozřejmě pokud Ti to dovolí finanční prostředky. Adrenalin a endorfiny jistě mega pozitivně ovlivní vaši plnou lásky atmosféru.
  3. Objednej masáž pro dva. Žádná žena neodmítne tuto relaxující příjemnost. Můžete jít společně do lázní, ale také připravit si podobnou zábavu doma. Vhodná hudba, pár svíček, vonné masážní oleje. Jistě si budete oba pamatovat dlouho tento relaxační večer.
  4. Překvap ji! I když to bude banální řešení stejně bude přešťastná. Kup růže a plátky vyznač trasu do jídelny, kde na miláčka čeká večeře a valentýnové víno. Určitě se nebude stěžovat kdy na stole najde sexy červené nebo černé šaty. Díky tomu zabráníš situaci"co si obléct na Valentýna?". Ty si také oblékni sako. Druhou květinovou trasu vyznač do ložnice. Nezapomeň ponechat na posteli čokoládky ve tvaru srdce. Pro pozdější dezert.
  5. Váš vztah trvá už delší dobu? Připrav překvapení, ve kterém změníš vaše obvykle prostředí. Vem ji na valentýnovy večer do místní vinárny, pronajmi pokoj, a zůstaňte tam přes noc. Zanechte za sebou každodenní starosti a nyní se těšte chvílemi spolu.
  6. Můžete také zůstat doma. Dříve naplň lednici labužnickým jídlem nebo připrav telefonní čísla s nejlepším občerstvením na dovoz, a vypůjč vaše oblíbené filmy. Nemusí to být romantika. Zůstaňte oba doma, vypněte telefony a společně stravte líný den v posteli.
Zobrazit více... Únor 2017
pixel