8 IMAGE-OVÝCH CHYB NA PRVNÍM RANDE

2016-08-02
8 IMAGE-OVÝCH CHYB NA PRVNÍM RANDE

Stres před prvním rande? Promýšlíš o oblečení a malování? Přečti si moje rady jak se nestrapnit! Chlapi to opravdu nemají rádi!

V první řadě se na prvním rande nepřetvaruj. Ukaž se jaka opravdu si. Všechno dříve nebo později vyjde, tak proč klamat? Hlavně aby fešák, který se Ti líbí byl okouzlený Tebou a ne maskou. To však neznamená, že se na prvním setkání (i další taky) nemusíte snažit. Určitě musíte! Každý muž ocení Tvou snahu. V každém případě neproháněj s moc barevným lookem. A vsaď na zlatou střední cesta!

8 MÓDNÍCH CHYB KTERÝM SE VYHNĚTE NA PRVNÍM RANDE

1. Krátké sukně, hluboké výstřihy.

Chceš působit sexy? Tímto oblečením to určitě nedokážeš. Muže musíš koketovat! Věř mi – každý v sobě má kapku dobrodruha a chuť poznávat Tě krok po kroku.

2. Neoblíkej se jak Vánoční stromeček! K tomu aby si zářila nepotřebuješ hvězdu na hlavě.

Náušnice do kolen, milióny náramků, nejmódnější boty na jehlách a on Tě pozval na zápas … To není to. Obleč se vhodně k tomu kde budete a nepřeháněj s extravagancí.

shutterstock_1602093203. Příliš vyzývající make-up!

Pamatuj! Muži milují naturální krásu! Nemaluj si rty krvavě červenou rtěnkou nebo pomádou s brokátem pokud počítaš s polibkem. Jich chuť(pokud je jiná než chuť piva) a efekt potenciálního polibku, který zůstane na rtech tvého partnera je spíše odrážející než příjemný. Vsaď na jemný a trvanlivý make-up aby si se nemusela stresovat a neustále se upravovat!

4 Bezva boty! Ale nepohodlné!

Pokud Ti cokoliv nesedí – nech to doma. Musíš se cítit pohodlně a nestresovat se na každém metru romantické procházky. Pokud plánuješ uklouznutí aby si upadla přímo do jeho náručí tak je to OK. Ale horší bude, když se jeho reflex ukáže horší a nechytí Tě.

5 Neoblíkej se do oblečení, které si právě koupila.

Je z cela jasné, že nejlépe by bylo obléct si novou kecku, ale určitě si nejsi ještě jistá zda se budeš cítit pohodlně. A jde o to aby se cítit naturálně.

Také neuvažuj o oblečení přímo z obchodu, které nevypereš. Budete na večeři, vypijete skleničku vína, bude Ti horko a zistíš, že máš alergenní reakci. Lépe bude určitě v parku pod hvězdami než v nemocnici.

6 Oblékni si pouze do bezpečného oblečení.

Vyhni se oblečení, které by se mohlo rozepnout, roztrhnout ve švech. Lepší bude zmrzlina v cukrárně než celkový trapas.

7 Vůbec nemyslí o rande bez podprsenky.

Nezáleží na efektu který by si chtěla vyvolat – může to být celkem naopak.

8 Neproháněj v stylizací. Kowbojský klobouk, latex nebo jiné extravagance – to se nehodí

Vyhni se klobouku nebo jinému pokrytí hlavy. Pouze v zimě – je čepice nevyhnutelná, tak ja je to s kšiltovkou na fotbalovém zápase.

Celkově! Neoblíkej se příliš nóbl, pokud nejdeš na večeři do restaurace. Snaž se, aby si se cítila pohodlně a nic Ti nevadilo a nebránilo se tak cítit. Univerzální databáza Tvého outfitu na rande je stále otevřená. Můžeš jí doplňovat o další kousky, které vyjadřují Tvůj individuální styl.

Zobrazit více... Srpen 2016
pixel