Dámské kalhoty

Počet výrobků: 549
Velikost
  • 1-Ubrania
  • Akcesoria
  • Spodnie
Barva
Cena
Výrobce
Nabídka
Materiál
Vzor
Vejít se
Typ výrobku
Typ výrobku

Dámské kalhoty

Dámské kalhoty se hodí pro všechna roční období. Dá se v nich sportovat, odpočívat i chodit do práce. Pokud právě sháníte nové kalhoty, máme pro vás užitečný tip. Šetřete svůj čas a nakupujte oblíbené modely podle posledních trendů v obchodě Bolf.cz.

Typy dámských kalhot

Sport je tak oblíbenou možností, jak trávit volný čas, že se mu ve velké míře přizpůsobuje i móda. Ženy si oblíbily legíny, ale i slim dámské tepláky. Není tedy divu, že bestsellerem mezi kalhotami jsou hlavně dámské pohodlné joggery a sportovní kalhoty dámské. Populární ale samozřejmě stále jsou i dámské džíny, zejména v délce nad kotníky a v potrhaném vzhledu.

Dámské kalhoty na každý den

Když se zamyslíte nad kalhotami, které lze nosit každý den, určitě si nejprve vzpomenete na dámské džíny. Mají mnoho podob a dají se zakomponovat do outfitů snad všech módních stylů. A co více, ženy v nich vypadají přitažlivě. Možná proto, že působí trochu drsňácky. Dají se nosit jak v zimě, tak jako dámské letní kalhoty.

Elegantní dámské kalhoty

Dámské elegantní kalhoty jsou vhodným oděvem na společenské akce jako je návštěva divadla, svatba, nebo třeba pracovní schůzka. Velmi elegantně působí model s vysokým pasem a mašlí. K těmto kalhotám můžete zvolit ležérní světlé dámské tričko s volánky, které si do nich zastrčíte, aby mašle pěkně vynikla.

Pokud si myslíte, že elegance je vlastností pouze dlouhých nohavic, možná vás překvapí, že velmi vkusně vypadají i letní kalhoty dámské. Délka pod kolena nebo do půlky lýtek ve spojení se vzdušným materiálem jako je bio bavlna či len vám v horkých letních dnech znatelně uleví.

Oblíbené barvy a vzory dámských kalhot

Mezi nejpopulárnější modely patří rozhodně černé kalhoty dámské. Tato barva je totiž velmi lichotivá pro jakékoliv nedostatky postavy, neboť dovede schovat faldíky. Navíc černá ještě opticky zeštíhluje. Není tedy divu, že ji všechny ženy milují, ať už jde o dámské džíny nebo jiné oblečení.

Zvolit správný vzor, který bude nejen dobře vypadat, ale také bude vhodný k vaší postavě, není lehký úkol. Baculky by měly dát přednost menšímu a jemnějšímu potisku kalhot. Svislé proužky zase umí protáhnout krátké nohy. Štíhlým ženám pak vyloženě sluší dámské sportovní kalhoty jako jsou dámské legíny, které hrají všemi barvami a jsou potištěny třeba mandalami či zvířecími motivy.

Jak vybrat správnou velikost dámských kalhot?

Velikost svých nových kalhot volte podle jejich typu. Sportovní oblečení jako třeba dámské legíny či dámské tréninkové tepláky je třeba volit v padnoucí velikosti, abychom při sportu nemuseli řešit otravně padající kalhoty. Naopak džíny trochu volnější být mohou. Kupujete-li kalhoty online, mějte na paměti, že velikosti se mohou lišit značka od značky. Proto přeměřte své staré kalhoty, které vám padnou, a naměřené hodnoty porovnejte s tabulkou velikostí našeho internetového obchodu.

Jak objednat dámské kalhoty z obchodu Bolf?

Vybrané oblečení vložte v e-shopu do nákupního košíku. Následně vyplňte údaje pro doručení a úhradu objednaných produktů. Zobrazená cena je vždy finální. Pak už zbývá jen dokončit objednávku a těšit se, až u vás zazvoní poslíček s balíkem.

pixel