V košíku už máte dárkový poukaz, pro objednání tohoto produktu, dokončete aktuální nákup a proveďte novou objednávku!
7750

Pánské kabáty

Počet výrobků: 42
Zobraziení:

Pánské kabáty

Kabáty a obleky patří mezi nejvíce formální prvky mužského šatníku. Praktické a teplé svrchníky jsou spojované s dobrým stylem a elegancí. Pánské kabáty jsou nadčasovou klasikou, která by neměla chybět žádnému muži.
Kabát můžete nosit různými způsoby. Klasická varianta kombinuje oblek a kožené polobotky. Elegantní kabát však skvěle vypadá i v méně formální dvojici. Svetr a džíny působí spolu s kabátem elegantně a příjemně. Velkým hitem je nosit pod kabátem teplé bavlněné mikiny s kapucí, která volně leží na límci kabátu. Fashionisti dokonce klasické černé dvouřadové kabáty kombinují s barevnými kalhotami a sportovní obuví.
V nabídce Bolf najdete pánské kabáty pro každou příležitost a roční období. Klasické kabáty dvouřadové i jednořadové, ale také s asymetrickým zapínáním, které dokonale odpoutá pohled od nedostatků postavy a opticky zeštíhlí. Kabáty jsou často inspirované vojenským stylem s výraznými nárameníky, knoflíky, módně upravenými límci typu revers.
Všechny nabízené kabáty jsou vyrobeny z teplých a odolných materiálů. Příjemné látky jsou lehké a dobře se nosí. Pečlivě zpracované detaily podtrhnou skvělý vzhled celého outfitu. Barvy kabátů se drží osvědčené černé, tmavě modré a šedé, které sluší všem mužům a zajistí vysokou variabilitu s jakýmkoli dalším oblečením. Proměňte se v pravého gentlemana. Kabát upotřebíte při obchodním jednání, společenské události, ale dobrý dojem uděláte i v běžném dni.

pixel