Pánské trička s dlouhým rukávem

Počet výrobků: 74
Bílá trička dlouhým rukávem a potiskemHnědá trička dlouhým rukávem a potiskemČerná trička dlouhým rukávem a potiskemČervená trička dlouhým rukávem a potiskemFialová trička dlouhým rukávem a potiskemTmavě modrá trička dlouhým rukávem a potiskemNeonová trička dlouhým rukávem a potiskemModrá trička dlouhým rukávem a potiskemOranžová trička dlouhým rukávem a potiskemRůžová trička dlouhým rukávem a potiskemŠedá trička dlouhým rukávem a potiskemBarevná trička dlouhým rukávem a potiskemZelená trička dlouhým rukávem a potiskemŽlutá trička dlouhým rukávem a potiskemBílá trička s dlouhým rukávem bez potiskuHnědá trička s dlouhým rukávem bez potiskuČerná trička s dlouhým rukávem bez potiskuČervená trička s dlouhým rukávem bez potiskuFialová trička s dlouhým rukávem bez potiskuTmavě modrá trička s dlouhým rukávem bez potiskuNeonová trička s dlouhým rukávem bez potiskuModrá trička s dlouhým rukávem bez potiskuOranžová trička s dlouhým rukávem bez potiskuŠedá trička s dlouhým rukávem bez potiskuRůžová trička s dlouhým rukávem bez potiskuBarevná trička s dlouhým rukávem bez potiskuZelená trička s dlouhým rukávem bez potiskuŽlutá trička s dlouhým rukávem bez potiskuBílá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VHnědá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VČerná trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VČervená trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VFialová trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VTmavě modrá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VNeonová trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VModrá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VOranžová trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VRůžová trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VŠedá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VBarevná trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VZelená trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VŽlutá trička s dlouhým rukávem s výstřihem do VBílá trička s dlouhým rukávem na zipHnědá trička s dlouhým rukávem na zipČerná trička s dlouhým rukávem na zipČervená trička s dlouhým rukávem na zipFialová trička s dlouhým rukávem na zipTmavě modrá trička s dlouhým rukávem na zipNeonová trička s dlouhým rukávem na zipModrá trička s dlouhým rukávem na zipOranžová trička s dlouhým rukávem na zipRůžová trička s dlouhým rukávem na zipŠedá trička s dlouhým rukávem na zipBarevná trička s dlouhým rukávem na zipZelená trička s dlouhým rukávem na zipŽlutá trička s dlouhým rukávem na zip
Barva
Velikost
Cena
Nabídka
Vzor
Typ výstřihu
Ukázat pouze

Pánské oblečení tričko s dlouhým rukávem

Tričko s dlouhým rukávem je spolehlivý kousek oblečení pro každý den. Perfektně splňuje nároky na pohodlí, neformální styl oblékání i možnost variabilní stylizace. Design i barva vám umožní volně pracovat s tričkem jako se základní částí oblečení, ale i jako jednou z vrstev.
V nabídce Bolf jsou dostupné stovky modelů triček s dlouhým rukávem. Máme klasické a nadčasové modely bez potisku. Tónované barvy černá, tmavě modrá, bílá nebo šedá jsou univerzálním základem. Nabízíme vám také působivé kombinace výrazných barev s potisky, módními prvky a akcenty. Široký výběr triček s dlouhým rukávem platí i pro vojenský styl, který si rád pohrává s maskáčovým vzorem. Variabilní je možnost kulatého tvaru výstřihu nebo výstřihu do V, který opticky prodlouží a zeštíhlí postavu.
Trika s dlouhými rukávy lze nosit na stovky způsobů. Jsou určeny pro každodenní nošení s džíny, kde si můžete pohrát s výrazným potiskem nebo barevným odlíšením. Zajímavá je však také rocková stylizace s koženou bundou, flanelovou košilí a výrazným těžkým obutím. Trička se výborně hodí pro volný čas nebo sport ve variaci s tepláky nebo baggy kalhotami. Při dlouhém pobytu v přírodě vám zajistí příjemné teplo. Měkké materiály se dobře nosí, jsou prodyšné a neomezí vás v pohybu.
Trička Bolf s dlouhým rukávem jsou vyrobena z bavlny nebo z bavlny s malou příměsí syntetických materiálů. Kvalitně zpracované střihy mírně obepínají postavu, zdůrazňují přednosti a opticky zakrývají nedostatky. Pohodlné a slušivé oblečení vám dodá jiskru a mladistvý sex appeal.

pixel