V košíku už máte dárkový poukaz, pro objednání tohoto produktu, dokončete aktuální nákup a proveďte novou objednávku!
5709

Pánské trička s dlouhým rukávem

Počet výrobků: 65
Bílá trička dlouhým rukávem a potiskemHnědá trička dlouhým rukávem a potiskemČerná trička dlouhým rukávem a potiskemČervená trička dlouhým rukávem a potiskemFialová trička dlouhým rukávem a potiskemTmavě modrá trička dlouhým rukávem a potiskemNeonová trička dlouhým rukávem a potiskemModrá trička dlouhým rukávem a potiskemOranžová trička dlouhým rukávem a potiskemRůžová trička dlouhým rukávem a potiskemŠedá trička dlouhým rukávem a potiskemBarevná trička dlouhým rukávem a potiskemZelená trička dlouhým rukávem a potiskemŽlutá trička dlouhým rukávem a potiskemBílá trička s dlouhým rukávem bez potiskuHnědá trička s dlouhým rukávem bez potiskuČerná trička s dlouhým rukávem bez potiskuČervená trička s dlouhým rukávem bez potiskuFialová trička s dlouhým rukávem bez potiskuTmavě modrá trička s dlouhým rukávem bez potiskuNeonová trička s dlouhým rukávem bez potiskuModrá trička s dlouhým rukávem bez potiskuOranžová trička s dlouhým rukávem bez potiskuŠedá trička s dlouhým rukávem bez potiskuRůžová trička s dlouhým rukávem bez potiskuBarevná trička s dlouhým rukávem bez potiskuZelená trička s dlouhým rukávem bez potiskuŽlutá trička s dlouhým rukávem bez potiskuLongsleevy w serek białeLongsleevy w serek brązoweLongsleevy w serek czarneLongsleevy w serek granatoweLongsleevy w serek niebieskieLongsleevy w serek szareLongsleevy w serek zieloneLongsleevy zapinane białeLongsleevy zapinane czarneLongsleevy zapinane granatoweLongsleevy zapinane niebieskieLongsleevy zapinane szareLongsleevy zapinane zieloneLongsleevy bez nadruku granatoweLongsleevy bez nadruku białeLongsleevy bez nadruku czarneLongsleevy bez nadruku zieloneLongsleevy bez nadruku szareLongsleevy bez nadruku niebieskieLongsleevy bez nadruku brązoweLongsleevy bez nadruku pomarańczowe

Pánské oblečení tričko s dlouhým rukávem

Tričko s dlouhým rukávem je spolehlivý kousek oblečení pro každý den. Perfektně splňuje nároky na pohodlí, neformální styl oblékání i možnost variabilní stylizace. Design i barva vám umožní volně pracovat s tričkem jako se základní částí oblečení, ale i jako jednou z vrstev.
V nabídce Bolf jsou dostupné stovky modelů triček s dlouhým rukávem. Máme klasické a nadčasové modely bez potisku. Tónované barvy černá, tmavě modrá, bílá nebo šedá jsou univerzálním základem. Nabízíme vám také působivé kombinace výrazných barev s potisky, módními prvky a akcenty. Široký výběr triček s dlouhým rukávem platí i pro vojenský styl, který si rád pohrává s maskáčovým vzorem. Variabilní je možnost kulatého tvaru výstřihu nebo výstřihu do V, který opticky prodlouží a zeštíhlí postavu.
Trika s dlouhými rukávy lze nosit na stovky způsobů. Jsou určeny pro každodenní nošení s džíny, kde si můžete pohrát s výrazným potiskem nebo barevným odlíšením. Zajímavá je však také rocková stylizace s koženou bundou, flanelovou košilí a výrazným těžkým obutím. Trička se výborně hodí pro volný čas nebo sport ve variaci s tepláky nebo baggy kalhotami. Při dlouhém pobytu v přírodě vám zajistí příjemné teplo. Měkké materiály se dobře nosí, jsou prodyšné a neomezí vás v pohybu.
Trička Bolf s dlouhým rukávem jsou vyrobena z bavlny nebo z bavlny s malou příměsí syntetických materiálů. Kvalitně zpracované střihy mírně obepínají postavu, zdůrazňují přednosti a opticky zakrývají nedostatky. Pohodlné a slušivé oblečení vám dodá jiskru a mladistvý sex appeal.

pixel