V košíku už máte dárkový poukaz, pro objednání tohoto produktu, dokončete aktuální nákup a proveďte novou objednávku!
7715

Pánská trička

Počet výrobků: 1053
Zobrazit zboží: 4 5
Předchozí

Pánské oblečení trička

Klasické tričko skvěle doplní sportovní, ležérní i streetový styl. Dobře se kombinuje i s formálním oblečením. Patří k základní a nejvíc variabilní části pánského šatníku. Správně vybrané triko přidá uvolněnost sportovním sakům nebo lehkým kabátům. Perfektně se ověří v rockových stylizacích. Pánská trička mají velký potenciál a nabízí mnoho variant. Lehké a pohodlné materiály s většinovým podílem bavlny nabízí pestrou škálu barev, aplikací i potisku. Pohodlné oblečení zdůrazní siluetu, upozadí nedostatky a zajistí vám maximální pohodlí po celý den.
V nabídce Bolf najdete několik set modelů triček v široké škále barev. Klasická a lehce vypasovaná trička střídají oversizové v street stylu, tílka pro zdůraznění vypracované postavy nebo a velmi stylová pánská trička s výstřihem do V. Obíbený je také vojenský styl doplněný prvky z eko kůže, dekoračními zámky nebo grafickými motivy. Trička vynikají nejen střihem a barvou, ale také zajímavým zpracováním. Nápisy, fotky, efektní obrázky oživí váš vzhled, vyjádří vaší nezávislost a osobitý přístup k životu.
Produkty jsou vyrobené z bavlny nebo bavlny s malou příměsí syntetických materiálů. Zajistí tak barevnou i tvarovou stálost i při častém nošení. Nebojte se barev ani originálních stylistických kombinací. Tričkem snadno oživíte běžné džíny, se sakem vytvoříte dokonalou elegantní kombinaci.

pixel