9 VĚCÍ V TVÉM ŠATNÍKU, DÍKY KTERÝM BUDEŠ VYPADAT JAKO ROCKOVÁ HVĚZDA!

2016-09-16
9 VĚCÍ V TVÉM ŠATNÍKU, DÍKY KTERÝM BUDEŠ VYPADAT JAKO ROCKOVÁ HVĚZDA!

Rock není pouze hudební žánr! Je to také způsob bytí a inspirovaný něm nadčasový styl v módě zdůrazňující expresi. Zdánlivě nedbalý, ale ve skutečnosti konzistentní. Pro rebely dle vlastního výběru!

Rockový styl je jedním z nejdéle trvajících trendů ve světě a pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Zůstává v neustálé opozicí ke casualu, ve kterém vládnou barevné chinos, dobře vyžehlené košile, saka a elegantní svetříky pro hodný chlapce.

Zde není místo pro neustálé převlékaní, kdo má strach z vlastního stínu, nebo se libuje v dokonalém beze chyby look'u - nemá šanci vypadat jako rocková hvězda. Musíte mít trochu z rebela, být provokační a nemilosrdně zdůrazňovat povstaleckou osobnost. Volby lidí, kteří mají rádi anti-systém, rockový styl jsou nekompromisní a konkretní!

9 věci ve vašem šatníku, které vám zaručí vzhled rockové hvězdy!

Stylish man in the white T-shirt, leather jacket and jeans standing near a column in modern architectural environment.1 Džiny

Džínové kalhoty jsou základem rockového imagu! Nejlepší budou modré nebo černé, ty nejvíce opotřebované a vyšisované. Pokud ještě nemáte takový pár, nemusíte se bát. Velký výběr džinů vám zaručí eshop Bolf.cz, ve kterém na sebe najdete perfektní kalhoty!

Nejdůležitější věc je, že musí být vypasovaný a sexy zvýraznit mužský zadek! Noste model, ve kterém budete vypadat perfektně a budete se cítit skvěle. Kultovním rockovým modelem jsou kalhoty rovného střihu, ale nejen ty. Samozřejmě po riflech by se mělo vidět, že byly nošeny a hlásit tím pádem jejich vlastní historii. Ale vždy můžete trochu podvádět a koupit si nové kalhoty, ale záměrně vyšisované, s dírami a záplatami.

2 Tričko

Ke kalhotám vyberte základ horního dílu. K rockovému vzhledu nejlépe se hodí tričko v klasické barvě. Černé, bílé nebo v odvážné verzi - červené. Pokud jste fanouškem určitého hudebníka nebo chcete sdělit světu zlatý nápad typu "Fuck You" - jděte do toho,a vyberte tričko s potiskem.

Koszula flanelowa Denley 7201 / www.denley.pl
Flanelová košile Bolf 7201 / www.bolf.cz
3 Flanelová košile

Vzhled doplňte vnějším oblečením. Na tričko je dobře si nahodit grunge košili – nejlépe zapadané legendární mezi fanoušky rocku a alternativní hudby - kostkovaná flanelová košile. Pokud bude horko, nebo chcete-li vypadat nonšalantně - vždy ji můžete svázat kolem pasu.

4 Vesta

Džínová, kožená nebo bavlněná. Zajímavou vestu si můžete vytvořit i sami. Dokonce i se sportovní mikiny! Stáčí jen odstřihnout rukávy, a váš outfit získá styl Hard Rock Cafe.

5 Bunda

A znovu. Na začátek nesmrtelné džíny a riflovka. V šatně opravdového rockmana by neměla chybět kožená bunda s rockovou dravostí, klasický křivák a super modní bomber v černé nebo khaki barvě. Každému z těchto modelů můžete přidat junácký charakter obohacujíc ho aplikacemi nebo cvočky.

Stylizacja / Sklep online - www.denley.pl
Stylizace / e-shop - bolf.cz
6 Obuv

Glady, kožené kotníkové boty nebo tenisky. Je to na vás.

7 Sluneční brýle

Opravdový atribut muže vnímajícího styl #rockstar! Sluneční brýle. Vsaďte na klasické a nadčasové Aviatory, které podle čtenářek časopisu "Cosmopolitan", vedle obyčejného trička a výše uvedené flanelové košili a samozřejmě černé kožené bundy - činí chlapa sexy! Jednoduché? Jednoduché! Miliony se nemůžou mýlit!

8 Čepice

Něco na hlavu! I když čepice není podstatným prvkem rockového stylu, může to být skvělým doplňkem stylizace - stojí za to mít ve svém šatníku pár grung modelů

9 Bižuterie

Pokud jde o bižuterii - nejlépe se nám ověří kožené prvky, řemínky, široké náramky a jiné doplňky s cvočky nebo jinými kovovými prvky. K dodatečným doplňkům patři zmíněné již aplikace, nášivky nebo šátky, které můžete obvázat np na zápěstí.

Rebelantství, mladistvost, hudba! Pohoda, opak dokonalosti, provokace, mužnost. Jdete do toho?

Zobrazit více... Září 2016
pixel