Bílé triko! Proč ho potřebuješ?

2019-05-30
Bílé triko! Proč ho potřebuješ?

Ať už si zkusíte vybrat jakoukoli barvu, bílá bude vždy platit za dokonalý univerzální základ. Bílé tričko může jen decentně vykukovat z elegantního svetru, bez jakéhokoli omezení skvěle doplní denim i kůži, oživne s pestrou šálkou a zastane dokonce i funkci kvalitního spodního prádla pod košili nebo jednoduchého příjemného pyžama. Bílé tričko byste měli mít v šatníku minimálně ve třech kopiích!

Dokonalý minimalismus

Bílým tričkem nikdy nic nezkazíte, naopak můžete získat kladné body za skvěle zvládnutý outfit! Bílé tričko skvěle vypadá s džíny. Hladké jednoduché džíny, zcela jedno zda klasický modrý denim nebo černé, bílé tričko a plátěné tenisky a můžete bez obav vyrazit do města za přáteli. Do kina, na pizzu, nebo i pracovní pochůzky po městě zvládnete v dokonale pohodlné a slušivé kombinaci. Pokud chcete, můžete si pohrát s detaily a barvu pásku přizpůsobit barvě bot. Modrá, bílá a červená působí nadčasově.

Držet se samozřejmě můžete i maximální střídmosti a zachovat si čistě černo bílý styl. K tričku můžete obléknout džínovou bundu, kožený křivák nebo jemný svetr. Vzhled přizpůsobíte počasí i okolnostem. Nešlápnete vedle nevhodným vzorem, nemusíte se bát, že netrefíte správné odstíny.

Dokonalé pro vrstvení

Obecně tričko s dlouhým rukávem nabízí praktickou variantu, kdy jej využijete i jako slabou mikinu. Bílé tričko poslouží stejně tak, dá vám však i skvělý základ pro efektní vrstvení. Stačí jej obléknout v opačném pořadí. Dlouhý rukáv jako základní vrstvu, přes kterou se nese tričko barevnější nebo s nápisy. Vykukující bílé rukávy působí jako zajímavý kontrast, a navíc vám dodají hřejivou vrstvu navíc.

Příjemné a pohodlné

Bílé barvy se nemusíte bát. Kvalitní výrobci myslí nejen na dokonalý vzhled, ale také trvalou udržitelnost. Tričko s vysokým podílem bavlny můžete prát i na vyšší teplotu, jednoduše se zbavíte jakýchkoli skvrn od jídla nebo pití. Možné stopy potu v podpaždí i odolné skvrny můžete svěřit sluníčku. Bílé prádlo získá na slunci původní jasnost, navíc proti zešednutí dobře poslouží i běžně dostupné prací prostředky.

S bílým tričkem nemůžete udělat chybu. V letní sezoně působí přirozeně a čistě, v zimě vytvoří dokonalý základ pod teplejší vrstvy. Můžete, ale nemusíte, jakkoli kombinovat. Udělejte v šatníku drobné změny, vyměňte fádní černou za bílou a uvidíte, že vaši proměnu okolí nadšeně odsouhlasí.

Zobrazit více... Květen 2019
pixel