Džíny a sako. Jak správně kombinovat tuto dvojku?

2017-03-16
Džíny a sako. Jak správně kombinovat tuto dvojku?

Někteří zatvrzelý hráči si myslí, že džíny a sako se k sobě nehodí a tato kombinace je pro ně abstrakční .

Móda má svá pravidla. Hlavně pokud se jedná o kombinaci džín a saka. Je dobře si pamatovat, že sako i to sportovní - dělá efekt! A samozřejmě ten správný dojem! Zlepšuje vzhled postavy, ramena vypadají širší, schovává bříško a dává mužnost a styl. Je to dobře využit!

Jak kombinovat džíny a sako?

  • Za prvé, při výběru saka zvolte sportovní model v uvolněném stylu. Nebojte se záplat na loktech a velkého množství kapes. V tomto případě, právě ony zvýrazní celou stylizaci! Sportovní sako bylo vyrobeno pro aktivní muže a pro jejich styl, a silnější, odolnější materiál, není jen tak náhodně. Čím více ležérní sako, tím lépe se bude doplňovat s džíny.
  • Vyberte si sako z ležérního regálu. V zimě, dejte přednost silnějším materiálům, na jaro a v letě se ověří bavlna a len. Věnujte také pozornost barvám. Vyhněte se tvrdým barvám jako třeba černá, ledaže vám záleží na více formálním looku, ale ten při sestavování s džiny určitě nedosáhnete. Místo toho, se rozhodněte pro tmavě modrou a blankytnou, šedou, červenou a hnědou. Jak kombinovat barvy kalhot a saka? Nejlepší je kontrast, ale není to pravidlem.
  • Pokud se jedna o džíny vyber ty nejméně sportovní - zvláště když chcete vypadat stylově. Zlaté pravidlo - aby džíny a sako, šly k sobě dohromady - musíte najít společného jmenovatele. Zní to divně? Je pravidlo, že sako musí být nejméně elegantní, ale džíny co nejvíc. Kalhoty by měly být čisté, vyžehlené a relativně nevyužité. Nemáme na mysli model se speciálně navrženými díry, protože módní rošťáci i tyto kalhoty jsou schopny nosit k elegantnímu nebo neformálnímu hornímu dílu, ale hlavně se jedná o to,aby nebyly staré, ošuntělé a zanedbané. Barva džinů? Nejlépe tmavě modrá nebo modrá.
  • Ve verzi "streetwear" - se nemusíte striktně držet výše uvedených pravidel ;)
  • V žádném případě nekombinujte džíny s sakem od obleku! Ty jsou obvykle více formální a v souvislosti s uvolněným charakterem džín - určitě nebude něco hrát.
  • Sako k džínám musí mít ideální velikost. V jiném případě to nesekne.
  • Pokud chcete kombinovat džíny a sako rozhodně takový styl zapadne do ležérního stylu. Proto u výběru džín se soustřeďte na model s rovnou nebo zúženou směrem dolů nohavici. Kalhoty musí být co nejjednodušší a přiléhavé.
  • A co pod sako? Záleží na okolnostech - jednoduché tričko, triko s dlouhým rukávem, ležérní košile, košile a svetřík (cardigan, s výstřihem do V).

Kdy kombinovat džíny a sako?

Nejlépe v situacích, kdy nechcete vypadat příliš elegantně, ale také vaše stylizace by neměla mít náhodný charakter. Tato kombinace je uvolněná, ale zároveň komplexní a flexibilní. Tato stylizace bude určitě vhodná na rande, pracovní pohovor v kreativní agentuře, večer v hospodě. Vždy v dobrém a nebanálním stylu!

blog stylowka_bolf_CZ

Zobrazit více... Březen 2017
pixel