Hit sezóny mezi trendsetterky! Prošívaná maxi vesta!

2016-09-06
Hit sezóny mezi trendsetterky! Prošívaná maxi vesta!

Vesty mají svůj dlouhý rodokmen. Stejně jako kalhoty, košile nebo saka - zpočátku byli součástí pánské módy ...

Pánské vesty byly základem obleku - oficiálního oblečení gentlemanů. V jiném provedení -byly široce používané v armádě. Ještě donedávna vesta byla považována za nemódní a byla doménou oldschoolovců. Jak je známo - móda je zpět a již několik sezón nejsou považovaný za dědečkové vesty ;)ale za oblečení, které by nemělo chybět v žádném šatníku fashionisty a ... trendsetterky. Tyto inspirovány pánskými oděvy svršky, bouřlivě zaútočily na molech dámských módních prohlídek a vnikly do uličních trendů. Patři k módním výkřikům této podzimní sezony, absolutní must have!

45783_5
Dámská vesta s kapucí s bambulí – www.bolf.cz
Móda na dámské vesty se projevuje v různých formách. Kožené, džínové, kožešinové, textilní nebo prošívané. Ve verzi elegantní, streetwearové nebo sportovní - vždy vypadají skvěle! Bez ohledu na kontext, v němž se je nosí – mění klasické stylizace na více charakteristické! A to je to, co jim umožňuje vyniknout!

Hitem sezóny je dlouhá dámská vesta! Na podzim se nám dobře ověří prošívaná maxi vesta spojující funkčnost, komfort a styl.

Maxi vesta má mnoho výhod:

  • je velmi pohodlná,
  • chrání proti chladu,
  • vhodná pro mnoha všedních oblečení,
  • opticky zeštíhlující siluetu,
  • je alternativou k bundě.

Jak a k čemu nosit maxi vestu?

Děvčata průměrné výšky budou se nejlépe cítit v módních modelech sahajících až do půli stehen. Nízkým osobám odrazují vestu o délce "za koleno". Opticky zkrátí siluetu. Pokud se jedná o barvy - vyberte klasické (černá, bílá, šedá, tmavě modrá, khaki) a pastely. Nezapomeňte o kontrastech (např. světlá vesta vynikne, když ji sestavíme s tmavým oblečením a naopak) a o doplňcích. Trendy jsou vesty s aplikacemi, subtilním nápisem a roztomilou bambuli na konci avantgardní kapuci.

Maxi vesta dobře koresponduje s každodenními stylizacemi. Můžete ji nosit s obyčejným tričkem a k džínám. Když je chladněji můžete ji obléct na mikinu nebo svetr nebo jen tak nahodit na teplákovou soupravu. K outfitům s dlouhou vestou je dobře si pořídit vysoké boty. V streetwearovém vydání skvěle vypadají tenisky na klínovém podpatku.

Zobrazit více... Září 2016
pixel