Jak si opticky ubrat kila

2019-04-17
Jak si opticky ubrat kila

Při prohlížení katalogu s oblečením vás nemusí trápit postava. Málokdo se může chlubit stejně vypracovanou figurou, jako předvádějící model. Atletům sluší veskrze jakýkoli styl a mohou si dovolit i experimentovat. Ruku na srdce, kolik mužů ve vašem okolí má čas věnovat se sportu s takovou úporností, aby mohl odhalovat vyrýsované břišáky. S nějakou nedokonalostí se dá docela dobře pracovat a nemusí vás odradit od moderního oblečení. Existuje několik jednoduchých triků, jak pár kilo navíc šikovně zamaskovat a proměnit ve výhodu.

Černá? Ne za každou cenu

Dlouho se tradovalo, že se černou nic nezkazí a je ideální „samo zeštíhlovací“ barvou. Možná to platí i o vašem současném přístupu. Černá zeštíhluje, nedá se s ní nic zkazit, ano i ne. Do šatníku každého muže patří rozhodně i další barvy. Nebojte se výrazných ani kontrastních kombinací. Černou si klidně nechte, ale občas překvapte své okolí i něčím jiným.

Tmavě modrá, temně zelená, šedá i vínová si stále drží střídmý tmavý odstín, přesto působí živěji. Ve správné kombinaci s dalším oblečením vám ubere věk i kila. Pánská móda nabízí dokonalé maskování v elegantním provedení. Sako můžete obléct ke košili, ale oficiální vážný vzhled můžete rozbít i tričkem s výrazným potiskem nebo košilí se zajímavým vzorem. Dobře padnoucí sako rozšíří ramena, schová problémové partie a vám navíc vdechne perfektní šmrnc.

Chladnější měsíce můžete vyměnit obyčejnou bundu za kabát. Buďte za dokonalého elegána a kila navíc si nechte pro sebe. Jakékoli vycpávky ramen, výrazné klopy, nárameníky nebo šálky a šátky kolem krku odpoutají pozornost a perfektně zafungují.

Buďte kreativní

Při boji s kily se můžete vydat i cestou novinek. Pánské mikiny nemusí představovat pouze sportovní střih. Prodloužené délky si zajímavě hrají s atypicky vedeným zapínáním, širokou kapucí, barvami i vzory. Délka až ke stehnům vás opticky protáhne a zamaskuje, co má.

Pokud se necítíte dobře v saku nebo kabátu, a v zimním počasí hledáte ideální řešení, můžete vyzkoušet parku. Delší bunda si ráda půjčuje inspiraci ve vojenské módě. Je pohodlná, nabízí dostatek kapes a je perfektní volbou pro jakoukoli pochůzku po městě i do přírody.

Výrazné doplňky

Velkou službu nabízí doplňky. Už jsme naznačili o odstavec výš a rádi zopakujeme. Šátky, šály, kravaty, výrazné kontrastní nápisy v horní části trička, zdobené nárameníky, široké límce, kapuce. Dejte si záležet a podtrhněte svá široká ramena, odveďte pozornost od problémových partií a zaměřte se na doplňky. Neschovávejte se do neforemného černého trička. Vyberte si dobře padnoucí oblečení s nápadem. Nebojte se zkoušet a hledat! Současná móda dovoluje téměř vše a změna vám jedině prospěje!

Zobrazit více... Duben 2019
pixel