Nejlepší tip pro módní přechodné období - husky bunda

2017-02-15
Nejlepší tip pro módní přechodné období -  husky bunda

Každý má svůj vlastní názor a oblíbené módní kousky, ale o tom, co si oblékneme nerozhodujeme pouze my. Pokud by to tak bylo – individualisté by v létě nosili kožichy a v zimě žabky. No, ale to také není 100{ee9c6b9e022b7e7146e0d3c7f0922c1a41177188f7df2dcc5b11a075b7bca00a} jistota, že to tak neudělá – jednou jsem v Pařížském metru potkala dívku v žabkách. A bylo to v únoru ...

Obvykle však, kromě okolností (jízda pařížským metrem, škola, rande, večerní pařba s kamarády, jmeniny babičky Jarmily) rozhoduje počasí. Většina z nás předtím, než vyjde z domu – mrkne co se za oknem děje, nebo lookne do aplikaci v telefonu – a dle situaci s počasí se nakonec rozhodne - co na sebe.

Proč o tom píši? Před námi je nejtěžší období pro módu, ale musíme se na něj připravit. Čas mezi zimou a jarem, kde je aura proměnlivá, nejistá a náladová, jako žena bez čokolády. Přichází přechodné období! Čas, ve kterém nevíme, či se máme oblékat nebo svlékat. Jedno je však jisté, na rozdíl od období na přelomu podzimu a zimy - nyní se postupně zbavujeme každé vrstvy oblečení. 

Přechodná bunda z nabídky Bolf.cz. Model vzorován husky bundou.
Přechodná bunda z nabídky Bolf.cz. Model vzorován husky bundou.

Je dobře vědět, že nejdůležitějším prvkem oblečení v přechodné sezóně je vhodná bunda, která splní stylové a funkční očekávání. Nejlepší je bunda, která se ověří v chladné dny oblečená na silný svetr, a v teplejším počasí - na ležérní košili. Taková, která se hodí na cestovaní, do města, i na ryby!

Poradíme Vám! Ideální volbou bude pánská husky bunda, která v sobě spojuje nejlepší vlastnosti kabátu a větrovky. Nesporný vzor lovecké bundy a základní prvek městského stylu.

Její vzor byl vytvořen americkým plukovníkem, který navrhoval oblečení pro armádu a v důchodu se usadil na anglickém venkově. Prošívaná husky bunda od Sir Stephena Guylasa, vytvořené na základě vesty, a pojmenovaná podle oblíbené rasy psa plukovníka - nakonec se stala hitem mezi britskými monarchy. V 80. letech tento lehký, pohodlný a praktický model chránící před větrem a chladem proslavily sportovní hvězdy. Dnes je husky bunda vizitkou dobrého vkusu v módě a neuvěřitelné funkčnosti. Opravdu - je málo oblečení, které se může pochlubit takovou užitečnosti jako husky bunda- model pravého muže. Lovce který rád loví nejen v přírodě, ale také ve městské džungli. Každý muž ocení její vlastnosti!

Prošívaná nylonová bunda s patentky je jedním z nejvíce klasických svrchních oděvů. Nikdy nevyjde z módy a dá se popsat jako nadčasový model nebo ikona stylu. Je lehká, teplá a stylová. Skvělá investice, která vám bude sloužit pro mnoho přechodných období! Vyplatí se ji mít!

Zobrazit více... Únor 2017
pixel