O čem mluvit na rande?

2016-07-05
O čem mluvit na rande?

Moment, když jste už konečně samy – s atraktivní ženou a ... nevíte jak začít rozhovor. Znáte to?

Těžko stvrdit, zda se jedná o trému nebo o chemie (nebo spíše její nedostatek), ale pokud jste na rande s holkou, která vás zaujala - přijměte výzvu a nahoďte téma na které budete mít pořad o čem kecat. Ať je ten rozhovor zábavný, relaxační a příjemný!

Poznejte 10 tipů, které vám pomohou vést konverzaci na rande!

  1. Musíte prokázat zájem! To je jeden z prvků dobrého dojmu při setkání s potenciální vyvolenou. Ženy milují mluvit o sobě. Navádějící otázky: jaké máš koníčky,a odkud se to vzalo? Co bylo příčinou, že jste se rozhodla pro tu práci? Co vás zajímá? - to jsou pilíře příjemných a slibných rozhovorů. A umožní vám to lepé ji poznat!
  2. První bod byl trochu tendenční;), protože o sobě radí mluví všichni. Ty taky. A vaše partnerka bude určitě zvědavá na to, kdo jste a o čem sníte. Nemusíte mluvit o svém celém životě, ale buďte otevření, použijte komunikátu "já". To je nejjednodušší cesta k tomu, aby se vaše schůzka konala v pozitivní atmosféře.
  3. Máte zajímavé záliby, máte radí extrémní výlety do vysokých hor, tréninky MMA nebo pánskou módu? Řekni jí o tom. Ale pokud máte svojí sbírku mincí nebo motýlů -netajte to. Každé hobby může být pro toho druhého zajímavé a upoutat. Stručně řečeno – buďte sebou bez keců.
  4. Použijte nejjednodušší témata, které jsou vám blízké a máte s němá do činění každého dne. Řekněte slovo o svých přátelích. Povězte skvělý příběh, v němž někdo řekl něco srandovního nebo udělal něco úžasného. Ať váš partner ví, že máte pohodové přátele, bude to o vás dobře svědčit - ale nemluvte jen o nich. Pokecejte o jídle nebo oblíbených filmech - teto tématy má každý rád, takže není možné, aby se rozhostilo trapné ticho.Huge love among the rain drops
  5. ... ale pokud, by se tak stalo – tak vždy můžete využit sílu komplementů np. "Jsi velmi krásnou dívkou". Jako poslední možnost - můžete se stěžovat na různé problémy třeba politická a ekonomická situace. Nemusíte se sebou souhlasit, ale může to být zajímavé.
  6. I když je atmosféra poměrně tuhá – smích všechno spraví. Možná se příliš moc stresujte? Nestojí to za to aby to skrývat. Lépe říct o svých pocitech a obrátit to vtipem.
  7. Podělte se o pěkné vzpomínky. Řekněte anekdoty ze svého života. Ukážete tím, že mate k sobě odstup, a jste otevřený. Příběhy o dětství a mládí obvykle zavede dobrou náladu .
  8. Pokud máte pocit, že zaiskřilo a přemýšlíte o dalším setkání, ale nechcete být drzý - naznačte, že znáte novou restauraci tak proč si tam ne vyrazit společně?
  9. Přemýšlite co řeknete na konec rande? Je to tak jednoduché! Řekněte jí, že jste se dobře bavil a zas zavoláte.
  10. Nečekejte s telefonem příliš dlouho! Pokud jste opravdu byli pod dojmem a chcete se s ní zase setkat - vyberte číslo a řekněte jí o tom!
Zobrazit více... Červenec 2016
pixel