Pánský rolák

2019-04-02
Pánský rolák

Rolák je prostě legendou. Originálně řešený svetr nebo tričko s dlouhým rukávem opticky protáhne a zeštíhlí postavu. Vyplní „hluchou“ část oblečení na rozhraní několika vrstev oblečení a může vám přidat i atraktivní vzhled zadumaného intelektuála. Rolák můžete kombinovat na mnoho způsobů a zajímavě oživit běžně nošené oblečení.

Naprostá klasika

Pokud se začneme probírat roláky, jako první se nabízí hudební vzpomínka. Tmavý šedý oblek a černý rolák, elektrické kytary a začátky rock´n´rollu! V hudebních legendách byste našli mnohé osobnosti, které si oblíbili nenucenou eleganci a místo klasické košile vsadili na lehce provokativní rolák.

Černý rolák připomene beatníky, malé hudební kluby a nekonečné filosofické debaty. Pokud vám vyhovuje minimalistický vzhled, neradi oblékáte barvy a nechce se vám za každou cenu následovat módní trendy, můžete svou střídmost perfektně využít! Nenutíme vám k realizaci všechny nápady, ale zkuste si tmavé šedé sako s černým rolákem. Efektní výsledek zaručen!

Nebojte se odlišit

Atraktivní elegance však není jedinou možností. Rolák můžete vybírat i ze zcela opačného úhlu barevného spektra. Rozbijte nudu šedého městského oblečení a ve volném čase si pohrajte s barvami. Přechodovou bundu, rolák a kalhoty můžete poskládat z několika výrazných odstínů! Proč se toho bát? Letošní sezonu jsou oblíbené jasně červená, inkoustově modrá, hráškově zelená, oranžová i žlutá! Nemusíte za každou cenu vypadat jako papoušek, ale živé barvy jsou trendy a dodají vám energii!

Rolák můžete nosit jako tričko v chladnějších dnech i jako svetr, kterým můžete vrstvit oblečení při delším pobytu venku. Originální střih nabízí různá řešení, kdy lem těsně přiléhá ke krku, nebo se naopak volně rozkládá až k ramenům. Rolák najdete v modelech rozpínacích mikin i svetrů.

Pohodlně a přitom sexy? Proč ne!

Zvýšený lem má také velké výhody po praktické stránce. Ze saka, kabátu nebo bundy vám nekouká holý krk, vyhnete se nachladnutí a sníženému komfortu při delším pobytu v nepříznivém počasí. Dost dobře předejdete bolestivému zatuhnutí krční páteře. Pokud neradi nosíte doplňky a třeba si ani pořádně nevíte rady jak kombinovat další kousek k oblečení, pak rolák vyřeší i tuto starost. Zahřeje vás a nepřidá další problémy.

Zobrazit více... Duben 2019
pixel