Sako s kapucí - hit nebo trapas?

2017-10-27
Sako s kapucí - hit nebo trapas?

Dva zcela odlišné svršky můžou dohromady vytvořit originální a mladistvou kombinaci. Také můžou způsobit slušné šlápnutí vedle. Důležité, jako u všech netypických obměn, je správně volit příležitost, barvu i styl.

Moderní rebel

Casual styl vyzkoušejte pro setkání s přáteli, návštěvu kina nebo uvolněné pátky v práci. Vystupte z uniformy běžně nošeného obleku a košile. Oblečení v hladkém elegantním stylu můžete nápaditě oživit. Pohrajte si s barvami, fádní šedé sako doplňte výraznou barevnou šálou nebo šátkem, klidně vyměňte běžné kalhoty za barevné chino. I při relativně kreativní práci s kombinacemi však platí stálá pravidla. Méně je více. V barvách, materiálu i stylech - držte se barev a kombinací se kterými máte zkušenost a omezte jejich počet na 2 - 3 v celém outfitu. Nebojte se však odlišit. Trendy o vás řeknou okolí, že máte zdravé sebevědomí a není s vámi nuda.

Pozor na barvy i materiály

Sako s kapucí vypadá velmi dobře, pokud spolu oba díly korespondují. Samotná kombinace kapuce k elegantnímu svrchníku je lehkým výstřelkem. Při volbě mikiny pro začátek vynechte výrazné barvy a nápisy. Snažte se najít barvy, které spolu budou ladit, můžou se vzájemně stupňovat. Tmavě modrá se šedou, tmavší a světlejší odstín šedé, modré. Mužům velmi sluší a lichotí syté barvy. Držte se modré, zelené, vínové, šedé a černé. S různými kousky v těchto barvách můžete takřka bezchybně experimentovat a výsledek bude vždy skvělý. Důležité je také rozumně zkombinovat sílu materiálu a velikost obou kousků. Mikina pod sakem vás nesmí omezit v pohybu. Vyberte si mikinu z tenčí tkaniny a v přesné velikosti. Nevzhledně vyboulené napěchované rukávy a nepohodlí jsou důsledkem špatné volby.

Vrstvení je in

Mikina se sakem o vás prozradí, že vám nechybí energie a odvaha se odlišit. Kapuca je zajímavým doplňkem i u dalšího oblečení. Svetr s kapucou a výrazně zpracovaným zapínáním je stylovým oblečením pro volný čas. Vychutnejte si v kavárně kávu a příjemnou atmosféru. Svetr vás příjemně zahřeje a dodá sympatický vzhled. Další variací pro kombinaci s kapucou jsou klasické vesty. Mikiny s kapucou jsou skvělou volbou. Nemusíte je řadit pouze do kategorie sportovního oblečení, jen dobře volte styl a prostředí, do kterého je obléknete.

Zobrazit více... Říjen 2017
pixel