Pokud podzim, tak pouze ve dvou

2016-11-25
Pokud podzim,  tak pouze ve dvou

Stalo se - nenávratně balíte letní oblečení do krabic a ukládáte vysoko ve skříni. Prší už druhý týden, a holčina z předpovědi počasí nehlásí žádné změny na lepší. Promýšlíte, jak přežít až do jara bez cyklistiky, opalování, pařby s přáteli a clubingu? Máme pro vás dobrou zprávu: máte sebe, a to je opravdu hodně! Ve dvou bude jednodušší naplánovat podzimní dny tak, aby zajímavě prožít nepříznivé počasí. Nemáte nápady? Můžete využít naše osvědčené metody.Rty zdůrazněny šťavnatou červenou a růžové lícní kosti, které vypadají bezvadně po celé hodiny, to je sen většiny žen. Bohužel, průhledné lesky na rty jsou rychle "sjezeny" v průběhu dne, a barevné rtěnky jsou nepříjemné v použití a často netrvalé. Naštěstí s pomocí přichází tint - revoluční kosmetický vynález pro ženy a pro dobro nás všech!

Dovolena First Minute

Nic neutěší oči více, kdy je za oknem obleva, a na obrazovce notebooku se zobrazí obrázek nebeské pláže a nápojů pod palmami. Představa vás dvou s pozadím z tohoto obrázku za 10 měsíců, stačí, pro zlepšení nálady. Vyberte si destinaci, naplánujte celý pobyt a prohlédněte si tisíce fotografií pláži, bazénů, hotelů a mnoho dalších skvělých věcí, kde už o pár měsíců budete. Maledivy, Kanárské ostrovy, a možná i Thajsko? Prohlížení katalógů cestovních kanceláří nebo webových stránek s nabídkami může trvat několik týdnů, ale vždyť máte spoustu času.

Hvězdné Vojny vs Woody Allen

Pokud dlouhé podzimní večery rádi trávíte sledování filmů, nabízíme originální zábavu. Ať každý z vás sestavit svůj vlastní seznam filmů k prohlédnutí. Můžete je tvořit dle libovolného hesla/klíče, například: filmy z dětství, komedie, animace, horrory, atd. Kartičky s názvy vhoďte do sklenice na víno a losujte před každou seanci – až do vyčerpání zásob.. Díky této krátké hře právě náhoda rozhodne za Vás, který film si prohlédnete. Za prvé, ušetří hádku o to, který film vybrat a proč znovu Scifi? Za druhé, lépe poznáte preference svého partnera nebo partnerky, což může pozitivně ovlivnit váš vztah.

Cítí Paní ča-ču?

Paní určitě ano, protože to právě ženy obvykle přesvědčují muže o výhodách tance jako o skvělé formě trávení společně času. Je těžké říct, proč se muži brání před návštěvou tanečních tříd. Možná, výchova v duchu „macho”, nebo strach z výsměchu? Naštěstí ženy využitím svého osobního kouzla přitáhnou partnery k společné činnosti v rytmu spol_pl_czarna-kurtka-meska-skorzana-denley-3096-47714_2alsy. Energie, která proudí z hudby a pohybu může být trefou do černého, a tanec se nečekaně stane Vaši společnou vášní, konec s bojácností - jděte na tango!

Společné nákupy

Nákupy ve dvou jsou skvělou příležitostí k tomu, aby si vyrazit z domova a koupit si nějaké oblečení z nejnovější podzimní kolekce, to vždy zlepšuje náladu, bez ohledu na pohlaví.

Společný výběr nejmódnější mikiny s kapucí pro něj nebo pro ni nebo koženou bundu pro ni může opravdu sblížit. Jděte o krok dál a zahrajte si malou hru, která se bude týkat tvoření stylizací pro sebe vzájemně. Nejen zábavně a příjemně strávíte čas, ale také zjistíte, zda jsou vaše vkusy podobné. Dámská trička s potiskem, v kombinaci s roztřepenými džíny a vložkami? Nebo pánské kapsáče v módní barvě khaki a černo-bílé triko s dlouhými rukávy”longsleeve”? Nebojte se a nabízejte vlastní sety! Po úspěšném nákupu je dobře sníst večeři v příjemné restauraci, např. v nákupním centru, a pak spontánně vybrat film a strávit zbytek večera v kině. To opravdu zní jako dobrý plán!

Určitě Vám nedojde kreativita a do výše uvedeného seznamu přidáte i své vlastní nápady pro společně strávené podzimní večery. V případě úplné neochoty vycházení z domu a dělání čehokoliv, zůstane vám pouze jedno řešení, „postelování“, které se může ukázat nejlepším a určitě velice příjemný způsob, jak si zlepšit náladu a přežít ponuré dny. Především si pamatujte, že podzim nemusí být nudná - stačí, že máte sebe!

 

Zobrazit více... Listopad 2016
pixel