Fotky a barvy

Reálná barva zboží

Náš obchod a značka Bolf vynakládají veškeré úsilí, aby odrážely přirozené barvy prodávaného zboží. I přes to mohou být některé barvy na fotografiích v různých odstínech, vše záleží na osvětlení (denní nebo umělé světlo). V popisu zboží je uvedená vždy správná barva.

Kvůli nejlepší prezentaci zboží, si můžete všechny naše fotky "přiblížovat/zoomovat" nebo zvětšovat, tak aby Zákazník viděl přesně provedení a detaily.

Minimální barevné rozdíly mohou vyplývat z jednotlivých nastavení a kalibrace barev monitoru Zákazníka. LCD monitory zobrazují velmi živé barvy.

Všechny fotky zboží v našem obchodě jsou vyrobeny profesionálním fotografickým vybavením pomocí studiového osvětlení. Prezentované fotky v nabídce jsou REÁLNÍ.

Autorská práva

Bolf Sp. z.o.o. je vlastníkem všech fotografií, grafik, log a má autorská práva. Bolf Sp. z.o.o. má také příslušné licence k použití fotek pro tvoření reklamních bannerů. Kopírování, změny, sdílení a publikování nebo použití za účelem prodeje je zakázáno a hrozí trestnímu oznámení. Bolf Sp. z.o.o. nepovoluje jejich použití, šíření a distribuce bez vědomí a písemného souhlasu. V opačném případě hrozí trestní oznámení za porušení autorských práv a krádež duševního vlastnictví.

pixel