Jak vybrat velikost?

Obchod BOLF.CZ Vám nabízí oblečení od mnohá výrobců. Proto se nemůže zákazník řídit pouze velikostí, která je uvedena v popisu zboží. Většina značek má své vlastní číslování pro určení velikostí.

Zákazník je povinen se podrobně seznámit při nákupu s tabulkou velikostí, která je vždy uvedena v popisu výrobku.

Aby mohl zákazník správně určit velikost, doporučujeme přeměřit oblečení, které Vám velikostně nejlépe sedí. Bude to zdaleka lepší než přeměřit sám sebe. Naše zboží bylo přeměřeno po rozložení na rovnou plochu (bez natahovaní).

Tabela rozmiarów

 

Jak měřit oděvy:
  • Uvedené velikosti v tabulce byly přesně přeměřeny. Oděvy přeměřujeme zepředu, se zapnutými knoflíky /zipem (pokud existuje). DŮLEŽITÉ! Rozměr obvodu získáte zdvojnásobením uvedené velikosti.
  • Každý výrobek se snažíme měřit nejpřesněji, jak je to možné. Nicméně, rozměry uvedené v tabulce se mohou nepatrně lišit (tolerance +/- 2 cm), protože jsou výsledkem přeměření pouze jednoho ks u každého modelu v dané velikosti.
  • Je nám líto, ale není možné zaručit, aby měl každý produkt v dané velikostí u stejného modelu vždy naprosto stejné rozměry. Pokud kupující zjistí větší rozdíl ve velikosti u zakoupeného zboží, má právo na bezproblémové vrácení.
Při nákupu oblečení se řiďte rozměry uvedenými v tabulce velikostí v popisu výrobku, prosím!
pixel