O nás

Čím se odlišujeme?

Specializujeme se především na prodej pánského a dámského oblečení. Máme také široký výběr jedinečných doplňků a příslušenství, které zpestří každou stylizaci. Produkty naší značky lze nalézt na několika prodejních platformách v Evropě: Allegro, Ebay a Amazon.

Proč Denley?

Na svém účtu máme spoustu ocenění. Jsme Objevem roku 2012 v kategorii Pánská móda. O dva roky později jsme se stali vítězem plebiscitu Zaufane Opinie Ceneo v kategorii móda a doplňky. V roce 2018 jsme byli oceněni cenou E-gazele Biznesu.V roce 2021 nás opineo.pl ocenil jako druhý nejzajímavější a nejrychleji rostoucí internetový obchod v Polsku! Bez vás, bez tisíců spokojených zákazníků by to nešlo!

A všechno díky vášni!

Móda je naše vášeň, neustále pro vás sledujeme nejnovější světové trendy. Našim klientům nabízíme oblečení s jedinečným charakterem a zajímavým stylem, od ležérní a smart casual módy, přes streetwear a sportovní styly až po klasickou eleganci. Každý den dokazujeme, že být na čase je v souladu se dostupnými cenami. Během těch 12 let jsme zdokonalili své služby až do maxima, takže s čistým svědomím vám můžeme nabídnout nejlepší produkty za nejlepší ceny!

pixel