O nás

Značku Bolf.cz tvoříte VY! Jedná se o tisíce spokojených zákazníků v Česku i v Evropě za posledních deset let. Specializujeme se prodejem pánského a dámského oblečení a také jedinečných a originálních doplňků. V našem eshopu naleznete přes 8 000 módních kousků! Značka BOLF je již několika let mezi zákazníky velmi oblíbená a to nejen v Česku, ale i ve více Evropských zemích.

Bolf.cz se těší velkou důvěrou u svých zákazníků. Již více než 10 let tvrdou práci jsme dotáhli naše služby na maximum, takže vám můžeme s čistým svědomím nabízet trendy kousky za skvělé ceny. Posloucháme Vás, víme co se Vám líbí, jaké oblečení nosíte, proč se vracíte a jaký tovar očekáváte. Kromě pánského oblečení nabízíme i širokou nabídku dámských kousků.

Móda je naša vášeň, neustále pro Vás sledujeme nejnovější světové trendy. Našim zákazníkům nabízíme oblečení s jedinečnými vzory a zajímavým stylem. Od casual, přes streetwear a sportovní oblečení až po klasickou eleganci. Naše heslo je: BOLF. DAILY. DARING. Nabízíme Vám moderní a odvážné kousky pro moderní muže a ženy.

Na svém účtu už máme hodně ocenění. Značka Bolf a internetová značka Bolf.sk mají Laurel zákazníka a objev roku 2012 v kategorii pánská móda. Sponzorujeme sportovní gala a různé události. Důvěra naší zákazníků je pro nás nejdůležitější a proto nám záleží především na spokojeností zákazníků, kteří u nás nakupují. Děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevili a těšíme se na Vaše další nákupy.

Tým Bolf

pixel